Pieteikt vizīti

Par "4. Dimensija"

4 Dimensijas reģistratūra


Uzplaukstam ar dubultu spēku!        

Laiks un skaistums allaž bijuši gan sabiedrotie, gan pretinieki. Pateicoties “Veselības centrs 4” pastāvīgajai attīstībai, laika gaitā izstrādātās inovācijas un gūtās zināšanas tiek izmantotas skaistuma labā, ļaujot pārliecinoši apgalvot: mēs spējam apturēt laiku!
 

Apvienojamies, lai sniegtu Jums labāko!

Vasaras sākums simbolizē uzplaukumu un jaunas iespējas – “Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas klīnikas “4. Dimensija” un grupas uzņēmuma “Skaistuma Institūts “Liora”” apvienošana ir šī procesa atspoguļojums dzīvē. Apvienojot abu iestāžu iespējas un kompetences zem viena jumta, mūsu klienti vienlaicīgi saglabā jau iemīļotās un novērtētās procedūras, kā arī iegūst vēl plašāku estētisko risinājumu klāstu vienuviet jaunās, mūsdienīgās telpās – skaistuma, pārvērtību un miera oāzē galvaspilsētas sirdī. 

Kopš atklāšanas brīža “4. Dimensija” un “Liora” ir skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas nozares izcilības paraugi. Klīnikas allaž sekojušas stingrākajām kvalitātes, drošības un laba klientu servisa standartiem. Nepārtrauktā izaugsme ļāvusi piesaistīt labākos speciālistus, ieviest mūsdienīgākās tehnoloģijas un sadarboties ar atzītākajiem profesionālās kopjošās kosmētikas un preparātu piegādātājiem.

Apvienotās filiāles iespējas būs piemērotas gan ikdienas skaistuma un vitalitātes uzturēšanai, gan īstenojot pilnvērtīga estētisko pārvērtību plāna īstenošanai. Jebkuru dienu iespējams pārvērst mazos svētkos, uzticot sevi mūsu skaistumkopšanas speciālistēm, frizierēm un manikīrēm, baudot SPA procedūras un pirts rituālus. Savukārt sapni par tieši savu skaistuma ideālu piepildīt palīdzēs pieredzējusi estētiskās medicīnas speciālistu komanda, inovatīvas tehnoloģijas un efektīvākie preparāti. Jūsu sapnis kļūs par mērķi, mērķis – par negaistošu realitāti. 


Uzticies mums!

  • Skaistums un veselība ir nedalāma prioritāte. Atsevišķi un kompleksa plāna ietvaros pieejami skaistumkopšanas speciālistu, dermatologu, ģimenes ārstu, dietologu, podologu  u.c. speciālistu pakalpojumi.
  • Plašākais pakalpojumu klāsts vienuviet. No ikdienas kopšanas līdz neticamām pārvērtībām.
  • Individuāla pieeja estētiskā mērķa sasniegšanai. Procedūru plāna, laika un budžeta līdzsvars.
  • Izcili speciālisti, modernākās tehnoloģijas un iedarbīgākie preparāti. Strādājam ar labākajiem, izmantojot tikai nozares līderu ražotās tehnoloģijas un profesionālo zīmolu līdzekļus. 
  • Estētiskās medicīnas klīnikas “4. Dimensija” un “Skaistuma Institūta “Liora” labā prakse nemainīgi attaisno esošo klientu uzticību un iedrošina jaunus klientus uzticēt savu skaistumu un labsajūtu mums.
     

 

4 Dimensijas uzgaidāmā telpa4 Dimensijas gaitenis