Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Dermatoloģija klīnikā “4. Dimensija”

Mūsdienās robeža starp dermatologa un kosmetologa darbības jomu ir ļoti šaura - neatrisināta estētiskā problēma var pārvērsties par ādas veselības problēmu. Estētiskās medicīnas klīnikas “4. Dimensija” dermatologi veic akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī rod piemērotāko risinājumu ādas estētisko problēmu novēršanai, palīdz izvēlēties piemērotākos ikdienas ādas kopšanas līdzekļus un nozīmē individuālu ādas kopšanas vai atveseļošanas plānu. “4. Dimensija” dermatologi cieši sadarbojas ar klīnikas kosmetologiem, podologiem un ķermeņa estētikas speciālistiem. Mūsu mērķis ir rūpēties par klienta veselību un labsajūtu ilgtermiņā, prioritāri risinot akūtās problēmas un pakāpeniski īstenojot individuālu veselības uzturēšanas un estētikas programmu.

Dermatoloģisku slimību gadījumos ātrāku atveseļošanos un kvalitatīvāku rezultātu var panākt, veicot precīzu diagnostiku. Klīnikas speciālisti precīzai diagnozes noteikšanai, ārstniecības gaitas kontrolei un progresa novērtēšanai izmanto mūsdienīgākos attēlu diagnostikas risinājumus. Savukārt, dažādu ādas estētisko defektu un problēmu novēršanai tiek izmantotas efektīvākās tehnoloģiju un metožu kombinācijas, nepieciešamības gadījumā izmantojot arī medikamentozu terapiju. 

Dermatologu pakalpojumi:

 • ādas, nagu un matu slimību diagnostika un ārstēšana;
 • ādas jaunveidojumu ikgadējais check-up;
 • ādas jaunveidojumu (dzimumzīmju, papilomu, fibromu u.c.) diagnostika un noņemšana;
 • asinsvadu veidojumu, paplašinātu kapilāru, dziļo asinsvadu, pigmentu, “portvīna” plankumu likvidēšana;
 • sausas, jutīgas, iekaisīgas ādas, acne vulgaris (piņņu) ārstēšana;
 • pastiprinātas svīšanas novēršana;
 • ādas atjaunošana, novecošanās pazīmju novēršana, grumbu izlīdzināšana, dažādas izcelsmes rētu mazināšana;
 • estētiskās injekcijas;
 • permanentā make-up un tetovējumu noņemšana;
 • atbrīvošanās no liekā apmatojuma;
 • ieaugušu matiņu likvidācija un iekaisīgu izsitumu ārstēšana.

 

Diagnostika

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, gan medicīnā, gan skaistumkopšanā ieteicams veikt atbilstošu diagnostiku. 

Ar diagnostikas palīdzību iespējams noteikt katra klienta individuāli risināmās problēmas: medicīniskas (labdabīgi vai ļaundabīgi ādas jaunveidojumi, aptaukošanās, cukura diabēts, sēnīšu infekcijas, sirds-asinsvadu u.c. slimības) vai estētiskas (kuperoze, pigmentācijas traucējumi, liekais svars, muskuļu, saistaudu vājums, celulīts) un pielāgot atbilstošāko risinājumu. Jo precīzāka un laikus veikta diagnostika, jo lietderīgāks ieguldījums veselībā un skaistumā!

Jaunveidojumu diagnostika

Jebkuru ādas veidojumu gadījumā dermatologs ar optiskās vai digitālās dermaskopijas palīdzību viegli var aplūkot dzimumzīmi desmit līdz četrdesmit reizes lielā palielinājumā, lai noteiktu jaunveidojuma dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs) un izvēlētos piemērotāko tā likvidēšanas veidu. Lai labāk atšķirtu asinsvadus un pigmentu, speciālists, veicot izmeklējumu, papildus izmanto spektrālās gaismas.

Dermatologi atgādina, ka melanomas riskam ir pakļauts ikviens. Ikgadējais ādas jaunveidojumu check-up ir ļoti svarīgs – tas var glābt jūsu veselību un dzīvību.
 

Ādas jaunveidojumu noņemšana

Nevēlamie ādas veidojumi, atkarībā no atrašanās vietas, nereti ir gan estētisks, gan arī fiziskas traucēklis. Veidojumu noņemšana ir iespējama visos ķermeņa (ieskaitot intīmo zonu) un sejas apvidos. Procedūras ir mazsāpīgas un maksimāli saudzīgas.

Klīnikā “4. Dimensija” nevēlamo veidojumu  likvidēšanai tiek izmantotas gan aparāttehnoloģijas, gan ķirurģiskās metodes, kā arī iespējams veikt veidojuma histoloģisko izmeklēšanu. Veidojumu noņemšanai nepieciešamības gadījumā tiek izmantota lokālā anestēzija (injekcija vai krēms). Process notiek ātri, un klients uzreiz var atgriezties ierastajās ikdienas gaitās. Pilnvērtīgs dzīšanas process, atkarībā no procedūras apjoma, norit līdz divām nedēļām.

Tiek likvidētas:

 • kārpas;
 • papilomas;
 • labdabīgās dzimumzīmes;
 • seborejiskās keratomas;
 • angiomas, hemangiomas.


Ādas veidojumu noņemšanas metodes:

 • kriodestrukcija – veidojuma piesaldēšana ar šķidro slāpekli;
 • veidojuma apstrāde ar sudrabu, acetokaustīnu;
 • CO2 lāzers nelielu veidojumu likvidēšanai ar īpašu precizitāti. Iekārta ļauj termiski iedarboties uz asinsvadiem apstrādes zonā, lai mazināt asiņošanas iespējas. Pēc CO2 iekārtas izmantošanas ir iespēja nosūtīt materiālu histoloģiskai izmeklēšanai;
 • veidojumu noņemšanas (ablācija) ar erbija lāzeru - Erbium:YAG lāzeriekārta sniedz iespēju saudzējoši un maksimāli precīzi likvidēt nelielus veidojumus. Šis risinājums ir īpaši piemērots izmantošanai sejas un kakla apvidos, jo ļauj kontrolēt iedarbības dziļumu, minimizē rētošanas riskus;
 • veidojumu ablācija ar elektrokoagulatoru - nelielu veidojumu likvidēšanai, īpaši acu plakstiņu zonā vai intīmajā zonā;
 • ķirurģiskā pieeja tiek izmantota gadījumos, kad ir aizdomas par ļaundabīgu ādas veidojumu vai veidojuma īpatnības neļauj izmantot aparāttehnoloģijas.


Pirms manipulācijas: ārsts dermatologs veic veidojumu diagnostiku ar optisko dermatoskopu, lai izvērtētu veidojumu un izvēlētos piemērotāko tā noņemšanas veidu.


Ierobežojumi pēc procedūras: dzīšanas laikā ieteicams neapmeklēt pirtis, baseinus un SPA procedūras, kā arī mēnesi izvairīties no UV stariem (sauļošanās, solārija apmeklējums, atrašanās saulē bez aizsargkrēma).

Lāzerterapija

Lāzerepilācija

Speciālisti

Sandra Vizule

Sandra Vizule

Dermatologs, trihologs (matu speciālists)

Diana Plise

Diana Plise

Dermatologs

Cenas

Dermatoloģijas pakalpojumu cenas

4. Dimensijas pakalpojumu cenas