Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Kosmetoloģija klīnikā “4. Dimensija” un "Liora"

Kosmetoloģija ir zinātne, kas pēta ādas kosmētiskos defektus un to ārstēšanu. Praksē tas nozīmē skaistumkopšanas procedūras ādas stāvokļa uzlabošanai un rūpes par ādu, tās jaunības un veselīga starojuma saglabāšanai. “4. Dimensija” klientiem pieejamas gan ikdienas ādas kopšanas procedūras, gan iespējas uzlabot problemātiskas ādas stāvokli, kā arī procedūras novecošanās pazīmju, rētu, striju un citu kosmētisko defektu mazināšanai.

Klīnikas speciālisti izmanto efektīvākās skaistumkopšanas metodes un tehnoloģijas, kā arī profesionālos kopšanas līdzekļus. Šos risinājumus iespējams pielāgot katram klientam individuāli, nodrošināt maksimālu efektu īsākā laikā.

Esi zinošs – esi drošs!

Sejas estētikas speciālista konsultācija

Ceļš uz starojošu ārieni sākas ar sertificēta sejas estētikas speciālista (ārstniecības personas) konsultāciju.

Kosmētisko procedūru un līdzekļu klāsts dažādu estētisko defektu un novecošanās pazīmju mazināšanai un profilaksei ir ļoti plašs, sākot no profesionālās kopjošās kosmētikas un dažādiem pīlingiem līdz mūsdienīgām aparāttehnoloģijām un injekciju procedūrām. Sadarbojoties ar prasmīgu un atbildīgu speciālistu, iespējams atrast tieši sev piemērotāko procedūru un līdzekļu kombināciju, lai uzlabotu sejas ovālu, atjaunotu problemātiskas ādas līdzsvaru, samazinātu fotonovecošanās pēdas un uzlabotu ādas tonusu. Konsultācijas laikā speciālists uzklausa klienta vēlmes, novērtē ādas stāvokli, pašreizējo ādas kopšanas rutīnu un, ņemot vērā klienta veselības stāvokli un dzīvesveida īpatnības (fiziskā slodze, bieži ceļojumi, uzturs, aizņemtība, resursi), izstrādā ādas kopšanas plānu klīnikā un mājās.

Sejas estētikas speciālists cieši sadarbojas ar ārstu (dermatologu, alergologu, dietologu u.c.), jo dažreiz estētiski defekti var liecināt par nopietnāku ādas vai citas orgānu sistēmas problēmu.

Konsultācijas ilgums: 30 min.

Sejas procedūras ar profesionālo kopjošo kosmētiku

KOKO Dermaviduals®

Mesoestetic

“Mesoestetic Pharma Group” veicot pētījumus un sadarbojoties ar nozares profesionāļiem, piedāvā efektīvus risinājumus pat visprasīgākajiem klientiem un sarežģītākajiem estētikas izaicinājumiem. “Mesoestetic” piedāvā vismodernāko, iedarbīgāko ķīmisko pīlingu procedūru klāstu, kas radīts, lai cīnītos ar hiperpigmentāciju, akni, kuperozi un novecošanās pazīmēm un vizuālā izskata nepilnībām.

''Age element'' procedūra – pretnovecošanās efekta sasniegšanai

Mezoterapija - ādas tvirtumam

Biorevitalizācija - pastiprināta ādas mitrināšana

Pīlings

Aparātprocedūras 

“Pollogen Geneo” platforma starojošai sejas ādai

"DermaOxy" neinvazīvā mezoterapija

Genesis SmartDrivity™ platforma ilgnoturīgam efektam

Ausu caurduršana 

Ausu caurduršanas procedūra ir ātra un droša. Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla “pistole” un auskari no ķirurģiskā metāla, kas izslēdz materiālu alerģijas risku. Procedūra tiek veikta, ievērojot augstākos drošības un sterilitātes principus. Pēc procedūras speciālists konsultē par caurdurtās zonas kopšanu un piemērotāko tīrīšanas līdzekli.

Pēc procedūras:

  • auskari, neizņemot no ausīm, divas  reizes dienā no abām pusēm jāapstrādā ar speciālista ieteiktu līdzekli;
  • auskarus drīkst mainīt pēc mēneša (ja nav komplikāciju).

Speciālisti

Gita  Gurska

Gita Gurska

Kosmētiķis

Jeļena  Panova

Jeļena Panova

Ārsts, kosmētiķis

Oksana Rasnača

Oksana Rasnača

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā

Cenas

Dermatoloģijas pakalpojumu cenas

4. Dimensijas pakalpojumu cenas