Zemūdens masāža

Pieteikties procedūrai

Zemūdens masāža ir viena no ūdens dziedniecības metodēm, kuras iedarbību veido vienlaikus notekoša ūdens un masāžas iedarbība. Cilvēka atrašanās siltā ūdenī veicina muskulatūras atslābināšanos un sāpju samazināšanos. Ūdens strūkla dod iespēju iedarboties uz dziļāk esošajiem audiem.

Zemūdens masāžas ietekme organismā ir ļoti daudzpusīga.

Tā ieteicama:

  • Balsta – kustību aparātu slimību un traumu gadījumā.
  • Nervu sistēmas, neirīta, radikulīta, smadzeņu asinsrites traucējumu gadījumā.
  • Vielmaiņas traucējumu, aptaukošanās gadījumā.
  • Sirds asinsvadu saslimšanas gadījumā.
  • Sporta slodžu izraisītu muskuļu sāpju gadījumā.
  • Figūras korekcijā, celulīta ārstēšanā.

Zemūdens masāžu iespējams papildināt ar aromaterapiju, ūdenim pievienojot ēterisko eļļu. Šāda hidromasāža palīdz atbrīvoties no muskuļu saspringuma un aktivizē asinsriti. Vienlaikus aromāts veicina vispārējo labsajūtu.

Labāka efekta sasniegšanai hidroterapiju var apvienot arī ar pīlingu un THALASSO terapiju. Pelde sasilda un atslābina ķermeni – sagatavo turpmākai iedarbībai – pīlingam ar sāls-sviesta skrubi. Sāls graudiņi mehāniski noloba ādas virskārtu – attīrot to. Minerālsāļiem un oligoelementiem bagātais sāls stimulē cirkulāciju ādā, tam ir drenējoša, detoksicējoša un remineralizējoša iedarbība uz ādu. Nereti pīlingu veic ar karstiem akmeņiem, kas izstaro siltumu un enerģiju. Iedarbojas gan ādas līmenī, gan muskuļu līmenī (paplašina poras, tādējādi stimulē apmaiņas procesus un osmozi, atbrīvo savilktus muskuļus un rada dziļas relaksācijas sajūtas). Pateicoties daudzveidīgajai iedarbībai gala rezultātā ir patīkama siltuma, viegluma un dziļas relaksācijas sajūtas, āda ir maiga un samtaina. Karstu vulkānisko akmeņu uzklāšana uz enerģētiskajiem centriem – čakrām – veicina iekšējo mieru un harmoniju ikdienas dzīvē.

THALASSO terapija- talaso kosmētisko līdzekļu (aļģu) aplikācijas veicina novājēšanu, limfodrenāžu, detoksikāciju (palīdz izspiest no audiem lieko šķidrumu un “šlakvielas”), remineralizāciju (atsvaidzina, mitrina audus), stimulē šūnu vielmaiņu (saistaudu šūnās producējas pilnvērtīgas kolagēna un elastīna šķiedras – uzlabojas audu elastība, bet tauku šūnās noris lipolīzes procesi – samazinās slāņa uzkrājumi).