VelaShape II

Pieteikties procedūrai

 

VelaShape II tehnoloģijā izmantotās metodes unikālums atšķirībā no citām figūras korekcijas metodēm slēpjas tajā, ka vienlaikus darbojas četri pēc darbības intensitātes regulējami faktori. Infrasarkanais (IF) starojums iedarbojas uz dziļākajiem zemādas audiem, bipolārā radiofrekvences (RF) enerģija- virspusējiem ādas slāņiem, bet elektromagnētiskā spektra enerģija atjauno elektrolīta līdzsvaru šūnās. Savukārt vakuuma un masāžas veltnīšu kopdarbība nodrošina daudz ciešāku apstrādājamās zonas un siltuma avota mijiedarbību, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju un veicina limfas atteci.

Metožu kombinācija ļauj efektīvi sasildīt gan virsējos, gan dziļos ādas slāņus, uzlabojoties tauku šūnu vielmaiņai, tiek veicināta apjoma samazināšanās. IF kopā ar RF veic liftinga funkcijas.

VelaShape II tehnoloģija ir aprīkota ar diviem aplikatoriem: VSmooth un VContour.

Lielākais aplikators VSmooth ar vakuumsūkni un masāžas veltnīšu palīdzību apvieno bipolārās RF enerģiju, IF un mehānisko iedarbību. To pielieto figūras korekcijai, celulīta ārstēšanai uz vēdera, sēžamvietas un gurniem.

Mazākais aplikators VContour ar vakuumsūkņa palīdzību apvieno bipolāro RF enerģiju, IF starojumu un mehānisko iedarbību. To izmanto celulīta simptomu likvidēšanai un grūti pieejamo ķermeņa vietu korekcijai (atoniska augšdelmu āda–„eņģeļa spārni”, brest līnija, augšstilbu iekšējās virsmas).