Vaksācija

Pieteikties procedūrai

Kopta un gluda!

Vaksācija ir viens no izplatītākajiem veidiem, ko pielieto nevēlamā apmatojuma likvidēšanai. Vaksācijas pamatprincips ir nevēlamā apmatojuma likvidēšana, pilnībā neiznīcinot mata folikulu. Regulāri veicot vaksāciju, mata folikuls tiek traumēts, kā rezultātā matiņi kļūst trauslāki un skaitliski mazāk. Vaksācijai izmanto dažāda veida vaskus un sveķus. Ņemot vērā plašo ražotāju piedāvājumu, vaska izvēli vajadzētu atstāt profesionāļa ziņā.

Izvēloties šo apmatojuma likvidēšanas metodi, jāņem vērā, ka tā nav nesāpīga. Jutīgums atkarīgs no apstrādājamās zonas, apmatojuma intensitātes un, protams, no individuālā sāpju sliekšņa.

Pirms vaksācijas veikšanas matiņiem ir jābūt ataugušiem apmēram 0, 5 cm garumā. Lai neradītu lieku ādas kairinājumu, pirms un pēc procedūras nav vēlams sauļoties, apmeklēt solāriju, baseinu, kā arī veikt jebkuras nodarbes, kas saistītas ar pastiprinātu svīšanu. Pēc procedūras ieteicams izvēlēties dabiska materiāla veļu.

Pats vaksācijas process nav sarežģīts- uz ādas tiek uzklāts vasks, pielietojot speciāla materiāla loksnes (siltajam vaskam) vai nepielietojot tās (cietajam jeb karstajam vaskam), ar strauju kustību tiek norauts apmatojums pretēji matu augšanas virzienam. Tad seko pēcvaksācijas līdzekļu uzklāšana, kuriem ir gan nomierinoša, gan matu ataugšanu aizkavējoša darbība.