Spiedienterapija

Pieteikties procedūrai

 

Mehāniskā un manuālā limfodrenāža ir nepieciešama ne tikai cilvēkiem ar venozās asinsrites traucējumiem, bet arī uzsākot pretcelulīta terapiju, jo papildus tiek izmantotas aktīvas vielas ( saitēšana ar siltām un aukstām saitēm, aļģu aplikācijas u. c.), kas veiksmīgi risina individuālas problēmas. Viena no nedaudzajām procedūrām, kuru var veikt arī grūtnieces.

Vakuummasāža,  ir viena no metodēm, kas palīdz vislielākam ķermeņu problēmu lokam( celulīts, liekais apjoms, strijas, saistaudu vājums, tūska, sagatavošana pirms un pēc plastikas operācijām).šo procedūru var veit gan lokāli, gan visam ķermenim.

Īpaša novitāte ķermeņa estētikas jomā ir procedūras, kurām pielieto VelaShape II ar patentēto ELOS (Elektro Optiskā Sinerģija) tehnoloģiju, kurā ir apvienota bipolāra radiofrekvences enerģija, infrasarkanais starojums, vakuums un mehāniska iedarbība (masāžas veltnīši). Šīs procedūras pielieto celulīta ārstēšanai, ķermeņa kontūru un ādas struktūras uzlabošanai, pēc liposakcijas, strauja svara samazināšanai, ādas savilkšanai, pēcdzemdību periodā ķermeņa korekcijai utt..