Sejas kopšanas procedūras

Pieteikties procedūrai

Ar MESOESTETIC kosmētiku

Pateicoties zināšanām, ko mesoestetic Pharma Group* iegūst veicot pētījumus un sadarbojoties ar nozares profesionāļiem, kompānija spēj piedāvāt efektīvus risinājumus pat visprasīgākajiem klientiem, kuru vidū ir arī plaši pazīstamas slavenības – Madonna, Dženifera Anistone, Vinona Raidere, Šarlīze Terona un daudzas citas.

mesoestetic piedāvā vismodernāko, iedarbīgāko ķīmisko pīlingu procedūru klāstu, kas radīts, lai cīnītos ar hiperpigmentāciju, akni, kuperozi un citām novecošanās pazīmēm un vizuālā izskata nepilnībām.

mesoestetic sejas procedūra ar C vitamīnu izstrādāta, lai cīnītos ar pirmā līmeņa ādas novecošanās pazīmēm. Procedūras laikā pielieto antioksidantu produktus un aktīvu masāžas tehniku. Āda kļūst starojoša, mazinās pigmentācija un izlīdzinās mīmikas krunciņas.

mesoestetic kolagēna 360° sejas procedūra izstrādāta, lai cīnītos ar otrā līmeņa novecošanās pazīmēm. Procedūras laikā pielieto augstas koncentrācijas bagātināto jūras kolagēnu un nostiprinošu masāžas tehniku. Reaktivizējas kolagēna sintēze, atjaunojas ādas blīvums, āda kļūst tvirtāka un mazinās grumbas.

mesoestetic sejas procedūra ar cilmes šūnām izstrādāta, lai cīnītos ar trešā līmeņa ādas novecošanās pazīmēm. Procedūras laikā pielieto produktus ar izteiktām atjaunojošām īpašībām un atjaunojošu masāžas tehniku. Aktivizējas šūnu atjaunošanās procesi, stiprinās saistaudu struktūra, uzlabojas ādas kvalitāte, tiek panākts spēcīgs pretnovecošanās un pretgrumbu efekts.

mesoestetic DNA sejas procedūra izstrādāta, lai cīnītos ar ceturtā līmeņa ādas novecošanās pazīmēm. Procedūras laikā pielieto piepildošos produktus un īpašu KOBIDO japāņu masāžas tehniku. Atjaunojas sejas kontūras, izlīdzinās dziļās grumbas, atjaunojas epidermas audu blīvums, palielinās  šūnu ilgmūžība un DNS aizsardzība.