Sejas estētika

Ādas izskatu ietekmē ne tikai vides ārējie faktori un veselības stāvoklis, bet cilvēka seja atspoguļo iarī ekšējās sajūtas un emocijas. 4. Dimensijas speciālistu mērķis ir novērst ne tikai vizuāli neestētisku sejas ādas izskatu, bet arī ar dažādu neparastu un relaksējošu procedūru plīdzību sniegt garīgu baudījumu un emocionālu labsajūtu, kas liktu uzplaukt smaidam.

Lai panāktu vizuālā izskata uzlabošanos, tiek piedāvātas ne tikai dažādas kopjošās, attīrošās, mitrinošās un pretnovecošanās procedūras, bet sadarbībā ar ārstiem tiek izstrādāts terapijas plāns acnes skartas, sausas, jūtīgas, kuperozas, seborejiskas, pigmentētas ādas gadījumā.

Procedūru laikā izmanto gan mūsdienu tehnoloģiskās iekārtas, gan manuālās metodes, pielietojot jaunākās paaudzes ārstnieciskos kosmētiskos līdzekļus un sejas ādas attīrīšanas metodes:

  • Ķīmiskais pīlings.
  • Pīlings ar AHA (augļskābēm).
  • Enzīmu pīlings.
  • Mehāniskais pīlings.
  • Dezinkrustācija.

Ne tikai atgūt lielisku izskatu, bet arī atslābināties no ikdienas steigas un sakārtot savas iekšējās sajūtas palīdzēs aromaterapija īpašā gaisotnē. Balstoties uz ēterisko eļļu un kristālu saderību piedāvā masāžu ar Bio-Aroma pusdārgakmeņiem, kas stimulē un līdzsvaro garīgo enerģiju, relaksē, harmonizē valdošo emocionālo jūtu disbalansu un sekmē vizuālā rezultāta efektivitāti. Procedūrai nereti sagatavo masāžas krēmu ar ēteriskās eļļas ekstraktiem, pirms lietošanas to aktivizējot ar kristālu terapijas metodi. Noturīgāka kosmētiskā efekta panākšanai tiek piedāvātas invazīvākas metodes.

Maksimālā efekta sasniegšanai, pielāgojot sejas kopšanas līdzekļus, uzsākot lāzerterapiju vai citas invazīvas ādas atjaunojošas procedūras, tiek veikta sejas ādas diagnostika un sastādīts ādas sagatavošanas, rehabilitācijas un uzturošās terapijas plāns.