SANSHUI masāža

Pieteikties procedūrai

Sanshui aroma SPA masāža ļaus nokļūt aroma terapijas valdzinošajā pasaulē un sajūtu harmonijā, ko sniedz pati daba... Tālo Austrumu terapijas ceremonija ļauj pilnībā izjust Tava ķermeņa un gara harmonijas stūrakmeņus, atslābināties no ikdienas dunas un gūt fantastiskas izjūtas gan ar skaņas, gan smaržas, gan pieskāriena palīdzību...

Sanshui aroma SPA veidota, pamatojoties uz Ķīnas dziednieku senajām tradīcijām, un papildināta ar jaunākajām aromterapijas atziņām. Radās pilnīgi jauna un ekskluzīva ķermeņa labsajūtas programma, kuras noslēpums slēpjas īpaši saskaņotā dziedinošo augu, retu sakņu, vērtīgu ziedu un eksotisku augļu maisījumā. Patīkams siltums, aromāts, mūzika, atbilstoša gaisma telpā un tējas malkošana atbrīvo enerģiju un pieder pie Sanshui rituāla, tāpat kā tradicionālo un austrumu masāžas tehniku apvienojums, kas sniedz dziļu apmierinājuma sajūtu un rada dzīves sparu.

Sanshui Aroma SPA visaptverošā labsajūtas ceremonija balstās uz pieciem austrumu kultūras elementu- uguns, metāls, zeme, koks un ūdens saspēli un uz cilvēka piecu maņu orgānu uztveri. Lai noteiktu nepieciešamo harmonizācijas procedūras aromātu, pirms Sanshui masāžas klientam veic trīs pakāpju testu, kas ir saskaņā ar krāsu un formu psiholoģiju, ko izmanto arī medicīnā.
Atkarībā no vizuāli izvēlētā elementa, kas sevī slēpj dabas spēku, procedūras tālākai optimizēšanai izmanto klienta aromātu izjūtu, testējot 3 dažādus aromātus. 
Sanshui procedūru uzsāk ar pīlinga masāžu. To veic, izmantojot speciālu bāzes eļļu, kas sajaukta ar smalki saberzētu bambusa šūnapvalku pīlingu, un speciālus cimdus. Lai veicinātu asinsriti un limfas plūsmu, masāžas kustības vienubrīd kļūst spēcīgākas, citubrīd atkal atmaigst. Ķermeņa pīlings atbrīvo ādu no atmirušajām daļiņām, tā kļūst gludāka un ir gatava pilnībā nodoties Sanshui masāžas burvībai. 

Pēc pīlinga klients noskalojas dušā un klientam, ienākot telpā, atbilstoši izvēlētajam elementam paveras īpaši apgaismota, mūzikā un aromātā ievīta telpa, kas paver ceļu uz harmoniju... 
Procedūru turpina ar speciālā augu eļļā sasildītiem Sanshui augu sainīšiem (pindām) pa izmeklētiem meridiāna ceļiem, to ekstraktu pievadot akupunktūras punktiem. Mazākai pindai (iņ) virzoties pa priekšu, bet lielākajai pindai (jaņ) aiz tās, savstarpēji mijiedarbojoties nomierinošajai un uzmundrinošajai enerģijai, harmonizējot cilvēka iekšējo pasauli, sajūtas un emocijas, kas ir daļa no cilvēka ego, rodas harmonija.

Masāžas noslēgumā veic līdzsvarojošu un balansējošu manuālo masāžu ar klienta izvēlei atbilstošo VITAROME ® eļļas aromātu, kas savas neparastās īpašības atklāj, to uzņemot caur ādu un elpošanas sistēmu. Lai panāktu iņ un jaņ enerģētisko līdzsvaru, masāžai izvēlas aromātu, kas ir pretējs klienta izvēlētajam. 
Sanshui aroma SPA masāža sniedz sajūtu harmoniju un jaunas atziņas aromterapijas valdzinošajā pasaulē. Šī manuālā masāža ne tikai mazina stresu, vairo jaunu enerģiju un līdzsvaro, atbrīvojot no kaitīgajām vielām, kas ir nogulsnējušās organismā, bet arī iedarbojas uz saspringtu muskulatūru un kaulu locītavu sistēmu. Sanshui masāža ir īpaši ieteicama hronisku muguras sāpju un reimatisma gadījumā.
Šis ceļojums- pelde aromātisko eļļu jūrā un iegrimšana brīnišķīgā pasaulē ļauj izbaudīt maigas plūstošas kustības, iekšēja miera, labsajūtas būtību, aromātiskas augu eļļas, mīlestības pilnos pieskārienus un atgūt savu spēku avotu, ļaujot plūst dzīves enerģijai. Sanshui masāža var kļūt par lielisku dāvanu ikvienam, kas sapņo par patīkamu atpūtu un relaksāciju, ļaujoties eksotikas dvesmai! 
Pēc Sanshui Aroma SPA masāžas klientam vēlams 10 - 15 minūtes atpūsties un, lai organismam sniegtu pilnīgu harmoniju, iemalkot atbilstošu enerģijas tēju. Šīs procedūras masāžas mērķis ir līdzsvarot iekšējo enerģiju un atjaunot harmoniju, novērst nepatīkamus simptomus un veicināt atveseļošanos.
Ņemot vērā testa rezultātus, klientam tiek piedāvātas tējas un ķermeņa kopšanas līdzekļi lietošanai mājas apstākļos, kas ļaus saglabāt iekšējo līdzsvarotību pēc procedūras.
Pirms SANSHUI masāžas veiktais tests balstīts uz 5 dabas elementu vizuāli atveidoto krāsu un formu kompozīcijām! Ja Tu izvēlējies,

UGUNS 

Jūties spēkus zaudējis un noguris? Uguns terapija sniegs vērtīgu enerģiju, spēku un jaunu dzīvību! Uguns elements simbolizē vasaru un dienvidus. Uguns krāsa ir SARKANĀ.


METĀLS 

Jūties smagi, inerti un depresīvi noskaņots? Metāla procedūra atdzīvinās, sniedz atbalsta enerģiju, viegluma sajūtu un modinās jaunu dzīves garu! Metāls simbolizē rudeni un rietumus. Metāla krāsa ir DZELTENĀ.

ZEME 

Jūties impulsīvs, aizkaitināts un nelīdzsvarots? Zemes procedūra iedarbosies kompensējoši, stabilizējoši un harmonizējoši! Zeme simbolizē atvasaru, mūsu esamības būtību. Zemes krāsa ir BRŪNĀ.

KOKS 

Jūties pārprasts un neredzi izeju no tā, Tev šķiet, ka ikdiena uzsūc visu Tavu enerģiju? Koka procedūra atgriezīs pastāvīgu mieru, atjaunos enerģiju un relaksējošu spēku. Koks simbolizē pavasari, atdzimšanu, atjaunošanos, izaugsmi un jaunu sākumu. Koka krāsa ir ZAĻĀ.

ŪDENS 

Jūties neapmierināts, negribēts un satraukts? Ūdens procedūra atslābinās, atbrīvos no trauksmainajām sajūtām, dos gandarījumu un sen ilgoto mieru. Ūdens simbolizē ziemu un ziemeļus, tas sniedz dzīvesprieku un ir enerģijas avots. Ūdens krāsa ir ZILĀ.