Podologs

Pieteikties procedūrai

Rūpējies par savām pēdām un Tu būsi vesela/s. Pēdas Tava ķermeņa karte!

Podologs ir augsti kvalificēts speciālists, kurš veic ārstniecisko pedikīru – pēdu, nagu salimšanu, ārēju faktoru izraisītu problēmu novēršanu ar pēc iespējas mazāku piepūli un mehānisku iejaukšanos, izmantojot jaunākās paaudzes podiatrijas iekārtas un ārstnieciskos pēdu kopšanas līdzekļus. Nodarbojas ar problemātiskas pēdas novēršanu, aprūpi, rehabilitāciju, ārstēšanu; varžacs likvidāciju; hiperkeratozes (ādas sabiezējumu) apstrādi; ieaugušu nagu ārstēšanu; nagu korekciju; sēnīšu bojāto nagu apstrādi un ārstēšanu; ādas plaisājumu apstrādi; problemātisku naga modelēšanu utt..

Nagu sēnītes ārstēšanai tiek pielietots diodes lāzerskura enerģija audos pārveidojas siltumā, izraisot audu temperatūras paaugstināšanos (hipertermiju) līdz 45 Cº.  Pie tādas temperatūras notiek neatgriezeniskas izmaiņas sēnīšu šūnās. Lāzers nebojā apkārtējos audus un neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz veselību. Lāzerterapijas veikšanai nav īpaši ierobežojumi, to var pielietot visiem sēnītes veidiem. Tomēr tā kā šis lāzers pozitīvu rezultātu sniegs tikai sēnītes gadījumā, pirms lāzerterapijas uzsākšanas svarīgi veikt analīzes- gūt apstiprinājumu sēnītes infekcijai un noteikt tās veidu. Lai pielāgotu nepieciešamo lāzerprocedūru skaitu, pirms to veikšanas jākonsultējas ar dermatologu.

Klientam tiek nodrošināti medicīnas iestādes higiēnas standarti, līdz ar to– augstas drošības un servisa līmenis.

Ārstnieciskās pēdu aprūpes laikā iespējams veikt apavu dezinfekciju, pielietojot ierīci KLENZ, kas par 99% samazina baktērijas, vīrusu un sēnīšu sporas.