PUBLIKĀCIJAS

  Ja dodies komandējumā, ceļojumā vai atvaļinājumā uz siltajām zemēm ar lidmašīnu, kosmētikas maciņu ņem līdzi rokas bagāžā. Tev to noteikti vajadzēs pa ceļam.
Lasīt vairāk>>>
 

Metodes, kā cīnīties ar nevēlamajiem matiņiem ir dažādas, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko. Tāpat kā katrai sievietei ir savs stāsts, kāpēc izveidojies liekais apmatojums, arī ārsta ieteikumi būs atšķirīgi.

Lasīt vairāk>>>

 

Lai gan bērniem un pieaugušajiem strukturāli ādas uzbūve ir vienāda, tomēr ir atsevišķas anatomiskas un fizioloģiskas īpatnības, kuras būtu jāņem vērā, kopjot ādu.

Lasīt vairāk>>>

  Tehnoloģiju laikmetā aizvien biežāk tiecamies atpakaļ pie dabas, meklējot tajā vitalitāti. Arī kosmētikas ražotāji iztop mūsu vēlmēm un aizvien plašāk izmanto sastāvdaļas, ko iegūst no augiem un dzīvām būtnēm, kas spējušas pielāgoties, izdzīvot un saglabāt savas unikālās īpašības miljoniem gadu.
Lasīt vairāk>>>
  Apmēram 60% no mūsu ķermeņa ir ūdens. Šis ierastais, bet neaizstājamais šķidrums ir nepieciešams katrai ķermeņa šūnai.
Lasīt vairāk>>>
  Āda novecos, un tetovējums mainīsies! Āda arī neizbēgami noveco, un zīmējums mainīsies atbilstoši ādas elastības pakāpei. Tetovējums vairs nebūs tik gluds un būtībā izskatīsies kā vecs audekls.
Lasīt vairāk>>>
  Pēdējos gados ādas veselības jomā lielākais raižu avots bijis saules ultravioletais starojums, bet tuvākās nākotnes izaicinājums būs zilās gaismas un tā sauktā modernā piesārņojuma ietekme. Pat ja tos neredzi, tava āda jūt!
Lasīt vairāk>>>
 
Sauļoties var un arī vajag, tikai tas jādara gudri, izvēloties piemērotu aizsardzību.
  Vismaz teorētiski mēs zinām, ka jālieto saules aizsarglīdzekļi, lai ilgtermiņa saglabātu ādas skaistumu un veselību. Bet kā saprast, kurš no daudzajiem ir piemērots tieši man? Kādus filtrus labāk izvēlēties? Cik liels SPF faktors būs labākais?
Lasīt vairāk>>>
  Lai arī izpratne par estētiskās medicīnas procedūrām arvien pieaug, joprojām pastāv mīts, ka vasarā no tām vēlams izvairīties.
Lasīt vairāk>>>
  Nav šaubu, ka aizsardzība pret sauli ir neatņemama ādas kopšanas sastāvdaļa un iespēja izvairīties no ādas vēža. Bieži vien informācija par saules aizsarglīdzekļiem, kas nonāk līdz cilvēkam ir neprecīza, nepilnīga vai pat radījusi mītu par saules aizsardzības līdzekļu kaitīgumu. 
Lasīt vairāk>>>
  No februāra līdz septembrim putekšņu alerģijai jeb polinozei, kā to medicīniski dēvē, ir trīs viļņi, un šķaudīšanas ēra var būt saistīta ar jebkuru no tiem.
Lasīt vairāk>>>
  Matu zaudēšana, ārstējoties no vēža, ir viena no lietām, par ko sievietes no sirds raud. Skaista, sievišķīga parūka šādā situācijā var ļoti palīdzēt.
Lasīt vairāk>>>
  Kontaktdermatīts ir vēlīna ceturtā tipa alerģija, kas uz ādas parādās ne ātrāk kā 48 stundas pēc saskares ar alergēnu, bet ir situācijas, kad reakcija uz ādas redzama krietni vēlāk - atsevišķos gadījumos pat pēc septiņām vai desmit dienām. 
Lasīt vairāk>>>
 
Sejas tūskainība mūsdienās skar arvien vairāk sieviešu. Ārsti norāda, ka lielākoties vainojamas nevis medicīniskas problēmas, bet modernais dzīvesveids un uztura pārmērības.
  Līdz ar spožo pavasara sauli un acu sažmiegšanu, nereti daudziem no mums pierē sāk parādīties divas stāvas grumbas tieši starp uzacīm.
Lasīt vairāk>>>
 

Cilvēka ādas krāsu veido četru biohromu – reducētā hemoglobīna, oksihemoglobīna, karotīna un melanīna kombinācija. Tomēr būtiskākais faktors, kas nosaka ādas krāsu – vai tā ir melna, brūna, balta –, ir melanīna daudzums un izvietojums. Melanīna pastiprinātas vai samazinātas depozīcijas rezultātā rodas ādas pigmentācijas traucējumi.
Lasīt vairāk>>>

 

Pazodes pilngums jeb, vienkāršāk sakot, dubultzods būtiski maina sejas ovāla aprises, tāpēc atklāsim Jums efektīvākos risinājumus pazodes pilnīguma korekcijai. 

Lasīt vairāk>>>

 

Kā spaniela ausis – šāds neglaimojošs apzīmējums tautā tiek veltīts nošļukušām, bēdīgām krūtīm. Tādas tās nereti izskatās pēc tam, kad sieviete izdarījusi vienu no lielākajiem darbiem savā mūžā – laidusi pasaulē un zīdījusi mazuli. Kā atjaunot krūšu tvirtumu, kad šī misija izpildīta un gribas, lai ķermeņa formas neradītu asociācijas ar skumjām un lejupeju?

Lasīt vairāk>>>

 
Aukstā laikā mūsu āda ir nepārtrauktā stresā, jo ir liela temperatūras starpība starp apkurinātām iekštelpām un gaisu ārā. Apkures ietekmē istabās, kabinetos ir pārlieku sauss gaiss, savukārt laukā ir mīnusi un nereti pūš auksts un brāzmains vējš. Tas viss nelabvēlīgi ietekmē ādu, tāpēc tai nepieciešama īpaša kopšana.

 
Metabolisms jeb vielmaiņa ir process, kura laikā organismā tiek parveidotas un izmantotas uzturvielas. Ja ir metabolie traucējumi, tiek kavēta enerģijas veidošanās no uzturvielām un palielinās tauku uzkrāšanās audos. Šajā mirklī zaudēt liekos ķilogramus kļust arvien grūtāk, bet iegūt tos kļūst vieglāk. Kāpec tas ir bīstami?

Lasīt vairāk>>>

 

 
Bērniņa gaidīšanas laiks katras sievietes dzīvē ienāk ar jaunām, skaistām vēsmām. Par to, kādas pārmaiņas sievietes izskatā šis periods veic un kā saglabāt pievilcību mazuļa gaidīšanas laikā, kā arī pēc bērna piedzimšanas, stāsta "Veselības centrs 4" ekspertes.

Lasīt vairāk>>>
 

 

 
56 gadus vecās skolotājas Indras pārvērtības komentē “Veselības centrs 4" estētiskās medicīnas klīnikas „4. Dimensija" dermatoloģe Jekaterina Pudova, ķermeņa estētikas speciāliste, uztura speciāliste Guna Havensone un dermatoloģe, kosmetoloģe Sandra Vizule.

Lasīt vairāk>>>

 

Krūšu izskats dzīves laikā sagādā ne mazums pārmaiņu un raižu, taču joprojām valda dažādi ar to kopšanu saistīti mīti. Speciālisti skaidro, kas vainojams krūšu izskata pārmaiņās un kādas skaistuma procedūras krūtīm piemērotas. 
Konsultē skaistuma klīnikas 4. Dimensija ķermeņa estētiķe Agnese Innusa

Lasīt vairāk>>>

 

Žurnāla “Ieva” jaunākajā numurā plašs ceļvedis ar skaistumkopšanas padomiem, kurus varēsi izmēģināt mājās! Kādas eļļas ir labākās matiem un ķermenim, kā pagatavot sejas masku, kas būs piemērota tieši Tev, kā arī vēl daudzus citus vērtīgus padomus uzzini no skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģes Sandras Vizules!

Lasīt vairāk>>>
 

 

“Žurnāla “Santa” oktobra numurā uzzini, mājas apstākļos pašrocīgi drīksti lietot skābju pīlingus, un uzzini ieteikumus, lai nenodarītu sev pāri! Konsultē skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine.

Lasīt vairāk>>>
 

 

“Žurnālā “Veselība”, “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Agnese Innusa skaidro, kā atbrīvoties no taukiem ar ultraskaņu un kādi ir priekšnosacījumi labākā rezultāta sasniegšanai.

Lasīt vairāk>>>
 

 

Mats ir ļoti dinamiska struktūra, tā šūnu dalīšanas ātrums ir viens no visātrākajiem organismā. To funkcionēšanu viegli ietekmē gan barības vielu trūkums, gan arī toksisku vielu klātesamība organismā. Jebkura novirze organismā atspoguļojas matu stāvoklī – tie kļūst nespodri, plānāki, lūst, palēninās to augšana vai arī pastiprinās izkrišana. Kā saglabāt pēc iespējas veselīgāku galvas rotu par to šajā rakstā.Lasīt vairāk>>>
 

 

“Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4. Dimensija” dermatoloģe Sandra Vizule žurnālā “36,6 C” skaidro kā visefektīvāk atbrīvoties no traucējošās kārpas. Lasīt vairāk>>>
 

 

“Dermatoloģijas klīnika” dermatoloģe Linda Kapteine iesaka, kas jāievēro sauļojoties, lai Tava āda būtu laimīga, “Baltijas Vēnu klīnika” vadošais speciālists, asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris pastāstīs, kā nezaudēt viegluma sajūtu kājās visas vasaras garumā, skaistuma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Guna Havesone iedvesmos radīt daudzkrāsainas maltītes, kas liks Tev justies labāk, bet “Diagnostikas centrs” gastroenterologs Hosams Abu Meri atbildēs, kā novērst nepatīkamo vēdera uzpūšanos! Lasīt vairāk>>>
 

 

”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Ieva” maija pēdējā numurā sniedz ieteikumus, kā iemācīt meitai patiešām rūpēties par savu skaistumu, un kā rīkoties, ja mazā jaunkundze vēlas sākt lietot dekoratīvo kosmētiku. Lasīt vairāk>>>
 

 

”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Veselība” jūnija numurā konsultē par to, kādēļ sievietēm var pastiprināti veidoties apmatojums zonās, kur tam nevajadzētu būt, un kā rīkoties saskaroties ar šo problēmu! Lasīt vairāk>>>
 

 

“Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe, triholoģe Jekaterina Pudova žurnāla “Ievas Veselība” jūnija numurā atbild uz 7 populārākajiem jautājumiem un mītiem par gēla lakas ietekmi uz veseliem nagiem. Lasīt vairāk>>>

 

Pašlaik šis sauklis – dzīve bez glutēna – ir kļuvis par jaunu modes tendenci. Bezglutēna diēta sola, ka kļūsim veselāki un uzlabosim savu dzīves kvalitāti – kļūsim vieglāki, ātrāki un veiksmīgāki, gluži kā pasaules pirmā rakete Novaks Džokovičs, veicot pārmaiņas uzturā, “servēja uzvarai”. Lasīt vairāk>>>
 

 

Žurnāla “Una” maija numurā uzzini par jaunāko tauku šķelšanas procedūru UltraShape Power! Skaituma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Dr. Guna Havensone iepazīstinās ar procedūras iedarbības niansēm un pastāstīs, kurām ķermeņa zonām procedūra būs īpaši piemērota! Lasīt vairāk>>>
 

 

Jaunākajā žurnāla “Annas psiholoģija” izdevumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine pastāsta, kas notiek ar sievietes ādu pēc 40 gadu vecuma un iesaka labākos kosmētikas līdzekļus, kas liks izskatīties un justies labāk! Lasīt vairāk>>>
 

 

Kas ir pavasara iesnas, un kā ar tām sadzīvot? Kādi ir labākie padomi, lai mazinātu alerģiskās izpausmes? Žurnāla “100 labi padomi” aprīļa numurā konsultē “Veselības centrs 4”, skaistuma klīnikas “4. Dimensija” alergoloģe, ģimenes ārste Signe Pūriņa. Lasīt vairāk>>>

 

 

  Vēro svaru radoši! Uzzini - kā zaudēt svaru gudri un veselīgi! Vērtīgos padomos un dalās 4.Dimensija dietoloģe Guna Hevensone.

Lasīt rakstu >>

 

 

 

 

Dermatoloģija vairs neļauj garlaikoties

Lasīt rakstu >>

 

Jaunības koda noslēpums

Lasīt rakstu >>

 

Un tauki kūst kā uz pannas...

Lasīt rakstu >>

 

Autentisks pieskāriens no Indijas - Ājurvēdas masāžas!

Lasīt rakstu >>

 

Unikāls risinājums pret svīšanu

Lasīt rakstu >>

 

Nevēlamos matiņus uzveic lāzers

Lasīt rakstu >>

 

Nākotnes dermatoloģija

Lasīt rakstu >>

 

 

Injekcijas ar asinīm!

Lasīt rakstu >>

 

 

 Tests: Cik patiesībā jauna vai veca ir tava sejas āda? Diagnostika ar īpašu aparātu un tās nesaudzīgie rezultāti

Lasīt rakstu >>

 Anna Rozīte relaksējas 4. Dimensijā

Lasīt rakstu >>

 

 Seko līdzi un uzzini vairāk, kā klājas tievēšanas projekta dalībniekiem.

Lasīt rakstu >>

 

 Pubilikācija avīzē МК-Латвия

Lasīt rakstu >>

 

 Kad sviedri pil arī ziemā

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Tiekam galā ar matiem!

Taukaini, sausi un bojāti vai ļoti plāni?

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Kad ar skropstu tušu nepietiek

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Kā kopt sejas ādu ziemā

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Viņas brūnais miesas kailums bija reibinošs kā jasmīns.

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Skaistuma viļņi.

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) - krievu val. >>

 

 Tavu acu burvībai!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Kā atgriezt matiem skaistumu!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Smagas "acne vulgaris" formas ārstēšana!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Pret celulītu ar pašmasāžu!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Sagaidām vasaru

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Lāzeris palīdzēs jebkurā gadalaikā

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) - krievu val.>>

 

 Tievē gudri un veselīgi!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Skaistums bez skalpeļa. Jebkurš var palikt jauns tik ilgi cik vēlas!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) - krievu val.>>

 

 Izdzēšam pagātni!

Dzīves laikā mūs skar dažādi notikumi, kas atstāj rētas gan mūsu sirdīs, gan uz ādas. Likvidējam tās, kas ir acīm redzamas!

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

Žurnāla "Una" galvenās redaktores Džinas Briškas ekstrēmo izjūtu dienasgrāmata sadarbībā ar "Veselības centru 4"

1. sērija-  Ādas atjaunošanas procedūra
 Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

2. sērija- Ādas atjaunošanas procedūras Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

3. sērija- Ķermeņa kopšanas procedūras
 Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

4. sērija- Mērķis sasniegts
 Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 

 

Kas ir pavasara iesnas, un kā ar tām sadzīvot? Kādi ir labākie padomi, lai mazinātu alerģiskās izpausmes? Žurnāla “100 labi padomi” aprīļa numurā konsultē “Veselības centrs 4”, skaistuma klīnikas “4. Dimensija” alergoloģe, ģimenes ārste Signe Pūriņa. Lasīt vairāk>>>