PUBLIKĀCIJAS

   

Ko tur daudz – lielākoties tieši pavasaris ir laiks, kad kļūstam fiziski aktīvāki. Tas priecē katru ķermeņa šūnu. Jā, arī āda laimē sāk starot. Stāsta Estētiskās medicīnas centrs ''4.Dimensija'' dermatoloģe un dietoloģe Lāsma Kalnbērza

Lasīt vairāk>>>

   

Klasiski alerģija raksturīga gados jaunākiem cilvēkiem. Maziem bērniņiem visizplatītākā ir pārtikas alerģija, bet pārējie visbiežāk nepanes putekšņus, putekļu ērcītes, dzīvnieku spalvas un pelējuma sēnītes. Stāsta Estētiskās medicīnas centrs ''4.Dimensija'' alergoloģe, ģimenes ārste Signe Puriņa

Lasīt vairāk>>>

   

Mati ir dabīga rota, par kuras kuplumu un mirdzumu uztraucas teju katrs. Arī mati ir pakļauti principam, kas attiecas uz pārējo ķermeni – skaistums ir cilvēka veselības stāvokļa un dzīvesveida atbalss. Par pareizu matu kopšanu ikdienā un mūsdienu ārstēšanas metodēm stāsta  Estētiskās medicīnas centrs ''4.Dimensija'' dermatoloģes triholoģes dr. Sandra Vizule

Lasīt vairāk>>>

   

Nez vai ikdienā aizdomājamies par to, ka uz galvas ādas, tāpat kā citviet uz ādas, sakrājas veco ādas šūnu daļiņas, bet matu folikulu atverēs – tauku un keratīna korķīši, skaidro Estētiskās medicīnas centrs ''4.Dimensija'' dermatoloģe, triholoģe Sandra Vizule

Lasīt vairāk>>>

 

Atsevišķos gadījumos patiešām no aukstuma var būt nepatīkama reakcija, kas izpaužas kā nātrenes tipa izsitumi, pauž Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija'' alergoloģe Signe Puriņa.

Lasīt vairāk>>>

 

Būtiskākie sausas ādas problēmas rašanās cēloņi ziemas un rudens sezonā ir sausais gaiss telpās, kā arī pārāk agresīvā ādas kopšana. Papildus tam  Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija'' dermatoloģe Lauma Valeine atgādina, ka nedrīkst aizmirst arī par pilnvērtīgu uzturu un pietiekamu ūdens uzņemšanu.

Lasīt vairāk>>>

 

Ja mati ziemā kļuvuši izteikti sausi, tas ir signāls, ka tiem un galvas ādai vajadzīga īpaša kopšana, skaidro Estētiskās veselības klīnika ''4. Dimensija''' dermatoloģe un triholoģe Dr. Sandra Vizule

Lasīt vairāk>>>

 

Lai arī atslodzes periodus cilvēki piekopuši jau sen, tikai pēdējā laikā parādās nopietnas publikācijas par dažādiem ieguvumiem attiecībā uz veselību: holesterīna rādītājiem, glikozes līmeni, asinsspiedienu, iekaisuma procesiem, kā arī uz ķermeņa svaru, zina stāstīt Estētiskās veselības klīnika ''4. Dimensija'' dietoloģe Lāsma Kalnbērza

Lasīt vairāk>>>

 

''No rītiem parasti negribas ēst. Esmu dzirdējusi, ka tas varētu būt saistīts ar magnija trūkumu organismā. Vai ir vēl kādi iemesli?'' jautā Gunta no Cēsīm. Skaidro ''Veselības centrs 4'' filiāles Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija'' dietoloģe Lāsma Kalnbērza

Lasīt vairāk >>>

 

Raugs būtībā ir mikroskopiskas sēnes – vienšūnas mikroorganismi, kas pārstrādā mīklā esošo cukuru, radot ogļskābo gāzi, kura burbuļu veidā uzbriedina mīklu. Raugs rūgšanas procesā saražo arī spirtu un citus blakusproduktus, kas rada specifisku rauga maizes garšu. Skaidro Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija'' dermatoloģe, dietoloģe Lāsma Kalnbērza

Lasīt vairāk>>>

 

Ikdienas steiga, darbi, kas jāpaveic pirmssvētku laikā, dāvanu iegāde, svētku maltītes pagatavošana ģimenei — tik daudz kas jāpagūst pirms Ziemassvētkiem. Tomēr šajā laikā svarīgi parūpēties arī par sevi, lai svētku prieks tev neiet secen. Konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''4.Dimensija'' un ''Anti - Aging Institute'' dermatoloģe Lauma Valeine 

Lasīt vairāk>>>

 

Ja kādai parādījusies apņemšanās un laiks saņemt sevi stingrāk grožos, lai zaudētu svaru, jāatceras ka notievēšanai līdzi mēdz nākt arī problēma – āda zaudē tonusu. Apzinām iespējas, kā to atkal padarīt tvirtāku. Skaidro ''4.Dimensija'' dermatoloģe Sandra Vizule 

Lasīt vairāk >>>

 

Estētiskās medicīnas klīnika "4.Dimensija" dermatoloģe, dietoloģe Dr. Lāsma Kalnbērza sniedz ieteikumus, kā uzturs ietekmē ādas stāvokli.

Lasīt vairāk>>>

 

Estētiskās medicīnas klīnika "4. Dimensija" dermatoloģe Diana Plise «Institut Esthederm Propolis+ produktu līnijas pamatā ir izcili iedarbīgs komplekss, ko veido cinks, salicilskābe, ferulskābe un propoliss. Tas maigi attīra ādu, normalizē tauku un sviedru dziedzeru darbību, nomierina un neļauj attīstīties jauniem izsitumiem. Jau pēc dažu dienu lietošanas jūtami sašaurinās poras, āda kļūst gludāka un veselīgāka.

Lasīt vairāk >>>

 

Bērnu āda ir jutīga un daudz vairāk reaģē uz apkārtējiem kairinātājiem, tāpēc tā kopjama jo īpaši. Dažādi pētījumi rāda, ka atopiskais dermatīts, kas ir hroniski iekaisīga ādas saslimšana, skar pat 20 - 40% no visiem bērniem. ''Veselības centrs 4'' dermatoloģe Lauma Valeine norāda, ka tas saistīts ar mūsdienu vidi, dzīvesveidu, pārtiku, kā arī dažādiem ārējās vides faktoriem. Bieži vien atopiskais dermatīts ir ģenētiski noteikta saslimšana, reizēm problēma saistīta arī ar nervu sistēmu.

Lasīt vairāk>>>

 

Blaugznas ir ļoti izplatīta galvas ādas problēma, turklāt labi redzama gan uz matiem, gan tumšāka apģērba, kas bieži sagādā neērtus brīžus. Par to, kāpēc blaugznas rodas un kā tās ārstēt, stāsta "Veselības centrs 4" dermatoloģe, triholoģe Sandra Vizule

Lasīt vairāk>>>

 

''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' un Alerģisko slimību izmeklēšanas un ārstēšanas centra alergoloģe Signe Puriņa un ''Capita Clinic Riga'' imunologs Lauris Līcītis, skaidro vai patiesi cilvēki mūsdienās ir alerģiski un kādi tam ir iemesli. 

Lasīt vairāk>>>

 

"Veselības centrs 4" dermatoloģe Sandra Vizule par pusaudžu ādu un kosmētiku. Nav nekāds noslēpums, ka mazas meitenes bieži vien ātrāk grib kļūt lielas. Kamēr trīsgadniece kāpj mammas augstpapēžu kurpēs vai veikalā uzstājīgi pieprasa krūšturīti, tas šķiet jautri, taču, kad meitene agrīnā pubertātes vecumā – 10 līdz 12 gadu vecumā – jau grib manikīru, pedikīru, krāsot matus un seju, vilkt krūšturi un apspīlētu apģērbu, vecāki var apjukt: ļaut vai neļaut, šausmināties vai nepievērst uzmanību. Vai varbūt ir kāds zelta vidusceļš?

Lasīt vairāk>>>

 

Pēc vasaras, kad saules stari mūs sildījuši un lutinājuši, sejas āda pieprasa nedalītu uzmanību un rūpes, tāpēc vaicājām pēc padoma ''Veselības centrs 4'' sertificētai dermatoloģei Sandrai Vizulei, kādam jābūt obligātajam sejas ādas kopšanas rituālam un kā izvēlēties atbilstošāko kosmētiku.

Lasīt vairāk >>>

 

"Veselības centrs 4" dr. Sandras Vizules praksē ir bijuši vairāki gadījumi, kad pēc pēršanās pirtī un skrubēšanās ar sāli pacientēm mēdz iekaist galvas āda.Tad jau drošāk ādas attīrīšanai lietot dzeramo sodu.

Lasīt vairāk >>>

 

Karīna Burima, pedikīra speciāliste, "Veselības centra 4" Estētiskās medicīnas klīnika "4. Dimensija" podoloģe sniedz konsultāciju kā izvelēties pareizos plāksterus, lai pasaudzētu savas kājas. 

Lasīt vairāk >>>

 
Sajūtu, kad uz spilvena, ķemmē vai izlietnē paliek matu čupiņas, saprot tikai tās, kas izgājušas vai iet cauri ķīmijterapijai, jo uz savas ādas ir saskārušās ar baiso vārdu – vēzis…Saslimšana ar audzēju dziļi skar cilvēka emocijas un grauj pašapziņu, un jo īpaši sievietei matu rotas zaudēšana ir liels trieciens.
 

Rozācija ievērojami ietekmē pacientu ārējo izskatu, jo skar sejas ādu. Biežāka rozācijas sastopamība atsevišķās etniskajās grupās liecina par ģenētisko komponentu slimības attīstībā. Pacientiem ar rozāciju ir ievērojami lielāks risks alerģiju (gaiss un pārtika), arteriālās hipertensijas, sieviešu hormonālā disbalansa, kā arī elpceļu, kuņģa—zarnu trakta, vielmaiņas un uroģenitālo slimību attīstībai.

Lasīt vairāk >>>

 

Alerģijas izraisītāji jeb alergēni ir visapkārt: gaisā un pārtikā, mājās un darba vietā, pat mājdzīvnieka spalvā un medikamentu sastāvā. Tāpat kā alerģiskās reakcijas ir dažādas: gan iesnas un šķavas, gan izsitumi, nieze un tūska, arī to izraisītāji katram cilvēkam var atšķirties.

Lasīt vairāk >>>

 
Vārdu savienojums roku higiēna tagad ieguvis pavisam citu skanējumu, un rokas mazgājam un dezinficējam tik cītīgi kā vēl nekad. Rezultātā rokas kļūst ne tikai tīras, bet diemžēl arī sausas un sasprēgājušas – tik ļoti, ka jau kliedz pēc palīdzības.
  Kaklā niez, acis asaro, deguns aizpampis, tek, turklāt jāšķauda vienā gabalā... Tavs pavasara vīruss patiesībā var izrādīties putekšņu alerģija jeb polinoze, saukta arī par siena drudzi, sezonālo rinītu, sezonālo alerģisko rinokonjunktivītu. 
 
Straujš svara zudums, bērna barošana un vecums — šie trīs iemesli liek krūtīm zaudēt tvirto jauneklīgumu. Lai to aizkavētu, par ādu dekoltē un krūšu zonā jārūpējas laikus, bet, ja problēmas radušās, var palīdzēt ar aparātprocedūrām un injekcijām.
  Visbiežāk jaunieši pie dermatologa vēršas pēc palīdzības pinņu jeb aknes gadījumā. Šajā rakstā sniegta jaunākā informācija par akni.
Lasīt vairāk>>> 
  Mūsdienu piesātinātais dzīvesveids kļuvis par īstu izaicinājumu jaunības saglabāšanā. Nav iespējams pasargāt sevi no visa, taču, zinot pamata patiesības un sekojot jaunākajiem zinātnes atklājumiem, varam, neieguldot papildu līdzekļus, rūpēties par izskatu no iekšpuses un izvairīties no faktoriem, kas tam kaitē.
 
  Apčī, alerģija... Kādu segu pirkt?! Tas tiešām ir ļoti būtisks jautājums, ja negribi savu alerģiju kaitināt.
  Mūžīgās jaunības eliksīra meklējumos par modīgu aktualitāti pasaulē kļuvis dzeramais kolagēns. Vai iekšķīgi lietojamais kolagēns patiešām spēj uzlabot ādas izskatu un veselību?
Lasīt vairāk>>> 
  Kā zināms, labākais skaistumkopšanas līdzeklis ir miegs, tomēr, ja rūpējamies par ādas atjaunošanu un kvalitātes saglabāšanu, noteikti vajadzētu lietot nakts kosmētiku.
Lasīt vairāk>>> 
 

Ko der zināt par uztura bagātinātājiem un veselīgu uzturu pietiekamam vitamīnu un minerālvielu daudzumam?! 

Lasīt vairāk>>>

  Plaukstu ādai nav zemādas tauku slāņa, tāpēc agresīvu tīrīšanas līdzekļu un apkārtējās vides ietekmē bez īpašas kopšanas tā kļūst sausa, raupja un plaisā, un nespēj aizsargāties pret kaitīgo ietekmi.
Lasīt vairāk>>>
  Ir svarīgi doties pie ārsta laikus un atklāt matu izkrišanas iemeslu, lai varētu novērst cēloni, apturēt matu izkrišanu un pēc iespējas nodrošināt matu ataugšanu.
Lasīt vairāk>>>
  Skaistuma injekciju popularitāte kopš deviņdesmito gadu beigām augusi par 500%. Lielā mērā tas noticis, pateicoties industrijas progresam. Laikam ejot, mainījušās ir gan metodes, gan preparāti, augušas arī prasības pēc kvalitātes.
Lasīt vairāk>>>
  Viens no labas veselības priekšnosacījumiem ir uzturs, kura neatņemamai sastāvdaļai jābūt omega-3 taukskābēm. Tās labvēlīgi ietekmē asinsriti, sinaptisko pārvadi, gēnu ekspresiju un organisma imūnos procesus.
Lasīt vairāk>>>
  Ja dodies komandējumā, ceļojumā vai atvaļinājumā uz siltajām zemēm ar lidmašīnu, kosmētikas maciņu ņem līdzi rokas bagāžā. Tev to noteikti vajadzēs pa ceļam.
Lasīt vairāk>>>
 

Metodes, kā cīnīties ar nevēlamajiem matiņiem ir dažādas, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko. Tāpat kā katrai sievietei ir savs stāsts, kāpēc izveidojies liekais apmatojums, arī ārsta ieteikumi būs atšķirīgi.

Lasīt vairāk>>>

 

Lai gan bērniem un pieaugušajiem strukturāli ādas uzbūve ir vienāda, tomēr ir atsevišķas anatomiskas un fizioloģiskas īpatnības, kuras būtu jāņem vērā, kopjot ādu.

Lasīt vairāk>>>

  Tehnoloģiju laikmetā aizvien biežāk tiecamies atpakaļ pie dabas, meklējot tajā vitalitāti. Arī kosmētikas ražotāji iztop mūsu vēlmēm un aizvien plašāk izmanto sastāvdaļas, ko iegūst no augiem un dzīvām būtnēm, kas spējušas pielāgoties, izdzīvot un saglabāt savas unikālās īpašības miljoniem gadu.
Lasīt vairāk>>>
  Apmēram 60% no mūsu ķermeņa ir ūdens. Šis ierastais, bet neaizstājamais šķidrums ir nepieciešams katrai ķermeņa šūnai.
Lasīt vairāk>>>
  Āda novecos, un tetovējums mainīsies! Āda arī neizbēgami noveco, un zīmējums mainīsies atbilstoši ādas elastības pakāpei. Tetovējums vairs nebūs tik gluds un būtībā izskatīsies kā vecs audekls.
Lasīt vairāk>>>
  Pēdējos gados ādas veselības jomā lielākais raižu avots bijis saules ultravioletais starojums, bet tuvākās nākotnes izaicinājums būs zilās gaismas un tā sauktā modernā piesārņojuma ietekme. Pat ja tos neredzi, tava āda jūt!
Lasīt vairāk>>>
 
Sauļoties var un arī vajag, tikai tas jādara gudri, izvēloties piemērotu aizsardzību.
  Vismaz teorētiski mēs zinām, ka jālieto saules aizsarglīdzekļi, lai ilgtermiņa saglabātu ādas skaistumu un veselību. Bet kā saprast, kurš no daudzajiem ir piemērots tieši man? Kādus filtrus labāk izvēlēties? Cik liels SPF faktors būs labākais?
Lasīt vairāk>>>
  Lai arī izpratne par estētiskās medicīnas procedūrām arvien pieaug, joprojām pastāv mīts, ka vasarā no tām vēlams izvairīties.
Lasīt vairāk>>>
  Nav šaubu, ka aizsardzība pret sauli ir neatņemama ādas kopšanas sastāvdaļa un iespēja izvairīties no ādas vēža. Bieži vien informācija par saules aizsarglīdzekļiem, kas nonāk līdz cilvēkam ir neprecīza, nepilnīga vai pat radījusi mītu par saules aizsardzības līdzekļu kaitīgumu. 
Lasīt vairāk>>>
  No februāra līdz septembrim putekšņu alerģijai jeb polinozei, kā to medicīniski dēvē, ir trīs viļņi, un šķaudīšanas ēra var būt saistīta ar jebkuru no tiem.
Lasīt vairāk>>>
  Matu zaudēšana, ārstējoties no vēža, ir viena no lietām, par ko sievietes no sirds raud. Skaista, sievišķīga parūka šādā situācijā var ļoti palīdzēt.
Lasīt vairāk>>>
  Kontaktdermatīts ir vēlīna ceturtā tipa alerģija, kas uz ādas parādās ne ātrāk kā 48 stundas pēc saskares ar alergēnu, bet ir situācijas, kad reakcija uz ādas redzama krietni vēlāk - atsevišķos gadījumos pat pēc septiņām vai desmit dienām. 
Lasīt vairāk>>>
 
Sejas tūskainība mūsdienās skar arvien vairāk sieviešu. Ārsti norāda, ka lielākoties vainojamas nevis medicīniskas problēmas, bet modernais dzīvesveids un uztura pārmērības.
  Līdz ar spožo pavasara sauli un acu sažmiegšanu, nereti daudziem no mums pierē sāk parādīties divas stāvas grumbas tieši starp uzacīm.
Lasīt vairāk>>>
 

Cilvēka ādas krāsu veido četru biohromu – reducētā hemoglobīna, oksihemoglobīna, karotīna un melanīna kombinācija. Tomēr būtiskākais faktors, kas nosaka ādas krāsu – vai tā ir melna, brūna, balta –, ir melanīna daudzums un izvietojums. Melanīna pastiprinātas vai samazinātas depozīcijas rezultātā rodas ādas pigmentācijas traucējumi.
Lasīt vairāk>>>

 

Pazodes pilngums jeb, vienkāršāk sakot, dubultzods būtiski maina sejas ovāla aprises, tāpēc atklāsim Jums efektīvākos risinājumus pazodes pilnīguma korekcijai. 

Lasīt vairāk>>>

 

Kā spaniela ausis – šāds neglaimojošs apzīmējums tautā tiek veltīts nošļukušām, bēdīgām krūtīm. Tādas tās nereti izskatās pēc tam, kad sieviete izdarījusi vienu no lielākajiem darbiem savā mūžā – laidusi pasaulē un zīdījusi mazuli. Kā atjaunot krūšu tvirtumu, kad šī misija izpildīta un gribas, lai ķermeņa formas neradītu asociācijas ar skumjām un lejupeju?

Lasīt vairāk>>>

 
Aukstā laikā mūsu āda ir nepārtrauktā stresā, jo ir liela temperatūras starpība starp apkurinātām iekštelpām un gaisu ārā. Apkures ietekmē istabās, kabinetos ir pārlieku sauss gaiss, savukārt laukā ir mīnusi un nereti pūš auksts un brāzmains vējš. Tas viss nelabvēlīgi ietekmē ādu, tāpēc tai nepieciešama īpaša kopšana.

 
Metabolisms jeb vielmaiņa ir process, kura laikā organismā tiek parveidotas un izmantotas uzturvielas. Ja ir metabolie traucējumi, tiek kavēta enerģijas veidošanās no uzturvielām un palielinās tauku uzkrāšanās audos. Šajā mirklī zaudēt liekos ķilogramus kļust arvien grūtāk, bet iegūt tos kļūst vieglāk. Kāpec tas ir bīstami?

Lasīt vairāk>>>

 

 
Bērniņa gaidīšanas laiks katras sievietes dzīvē ienāk ar jaunām, skaistām vēsmām. Par to, kādas pārmaiņas sievietes izskatā šis periods veic un kā saglabāt pievilcību mazuļa gaidīšanas laikā, kā arī pēc bērna piedzimšanas, stāsta "Veselības centrs 4" ekspertes.

Lasīt vairāk>>>
 

 

 
56 gadus vecās skolotājas Indras pārvērtības komentē “Veselības centrs 4" estētiskās medicīnas klīnikas „4. Dimensija" dermatoloģe Jekaterina Pudova, ķermeņa estētikas speciāliste, uztura speciāliste Guna Havensone un dermatoloģe, kosmetoloģe Sandra Vizule.

Lasīt vairāk>>>

 

Krūšu izskats dzīves laikā sagādā ne mazums pārmaiņu un raižu, taču joprojām valda dažādi ar to kopšanu saistīti mīti. Speciālisti skaidro, kas vainojams krūšu izskata pārmaiņās un kādas skaistuma procedūras krūtīm piemērotas. 
Konsultē skaistuma klīnikas 4. Dimensija ķermeņa estētiķe Agnese Innusa

Lasīt vairāk>>>

 

Žurnāla “Ieva” jaunākajā numurā plašs ceļvedis ar skaistumkopšanas padomiem, kurus varēsi izmēģināt mājās! Kādas eļļas ir labākās matiem un ķermenim, kā pagatavot sejas masku, kas būs piemērota tieši Tev, kā arī vēl daudzus citus vērtīgus padomus uzzini no skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģes Sandras Vizules!

Lasīt vairāk>>>
 

 

“Žurnāla “Santa” oktobra numurā uzzini, mājas apstākļos pašrocīgi drīksti lietot skābju pīlingus, un uzzini ieteikumus, lai nenodarītu sev pāri! Konsultē skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine.

Lasīt vairāk>>>
 

 

“Žurnālā “Veselība”, “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Agnese Innusa skaidro, kā atbrīvoties no taukiem ar ultraskaņu un kādi ir priekšnosacījumi labākā rezultāta sasniegšanai.

Lasīt vairāk>>>
 

 

Mats ir ļoti dinamiska struktūra, tā šūnu dalīšanas ātrums ir viens no visātrākajiem organismā. To funkcionēšanu viegli ietekmē gan barības vielu trūkums, gan arī toksisku vielu klātesamība organismā. Jebkura novirze organismā atspoguļojas matu stāvoklī – tie kļūst nespodri, plānāki, lūst, palēninās to augšana vai arī pastiprinās izkrišana. Kā saglabāt pēc iespējas veselīgāku galvas rotu par to šajā rakstā.Lasīt vairāk>>>
 

 

“Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4. Dimensija” dermatoloģe Sandra Vizule žurnālā “36,6 C” skaidro kā visefektīvāk atbrīvoties no traucējošās kārpas. Lasīt vairāk>>>
 

 

“Dermatoloģijas klīnika” dermatoloģe Linda Kapteine iesaka, kas jāievēro sauļojoties, lai Tava āda būtu laimīga, “Baltijas Vēnu klīnika” vadošais speciālists, asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris pastāstīs, kā nezaudēt viegluma sajūtu kājās visas vasaras garumā, skaistuma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Guna Havesone iedvesmos radīt daudzkrāsainas maltītes, kas liks Tev justies labāk, bet “Diagnostikas centrs” gastroenterologs Hosams Abu Meri atbildēs, kā novērst nepatīkamo vēdera uzpūšanos! Lasīt vairāk>>>
 

 

”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Ieva” maija pēdējā numurā sniedz ieteikumus, kā iemācīt meitai patiešām rūpēties par savu skaistumu, un kā rīkoties, ja mazā jaunkundze vēlas sākt lietot dekoratīvo kosmētiku. Lasīt vairāk>>>
 

 

”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Veselība” jūnija numurā konsultē par to, kādēļ sievietēm var pastiprināti veidoties apmatojums zonās, kur tam nevajadzētu būt, un kā rīkoties saskaroties ar šo problēmu! Lasīt vairāk>>>
 

 

“Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe, triholoģe Jekaterina Pudova žurnāla “Ievas Veselība” jūnija numurā atbild uz 7 populārākajiem jautājumiem un mītiem par gēla lakas ietekmi uz veseliem nagiem. Lasīt vairāk>>>

 

Pašlaik šis sauklis – dzīve bez glutēna – ir kļuvis par jaunu modes tendenci. Bezglutēna diēta sola, ka kļūsim veselāki un uzlabosim savu dzīves kvalitāti – kļūsim vieglāki, ātrāki un veiksmīgāki, gluži kā pasaules pirmā rakete Novaks Džokovičs, veicot pārmaiņas uzturā, “servēja uzvarai”. Lasīt vairāk>>>
 

 

Žurnāla “Una” maija numurā uzzini par jaunāko tauku šķelšanas procedūru UltraShape Power! Skaituma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Dr. Guna Havensone iepazīstinās ar procedūras iedarbības niansēm un pastāstīs, kurām ķermeņa zonām procedūra būs īpaši piemērota! Lasīt vairāk>>>
 

 

Jaunākajā žurnāla “Annas psiholoģija” izdevumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine pastāsta, kas notiek ar sievietes ādu pēc 40 gadu vecuma un iesaka labākos kosmētikas līdzekļus, kas liks izskatīties un justies labāk! Lasīt vairāk>>>
 

 

Kas ir pavasara iesnas, un kā ar tām sadzīvot? Kādi ir labākie padomi, lai mazinātu alerģiskās izpausmes? Žurnāla “100 labi padomi” aprīļa numurā konsultē “Veselības centrs 4”, skaistuma klīnikas “4. Dimensija” alergoloģe, ģimenes ārste Signe Pūriņa. Lasīt vairāk>>>

 

 

  Vēro svaru radoši! Uzzini - kā zaudēt svaru gudri un veselīgi! Vērtīgos padomos un dalās 4.Dimensija dietoloģe Guna Hevensone.

Lasīt rakstu >>

 

 

 

 

Dermatoloģija vairs neļauj garlaikoties

Lasīt rakstu >>

 

Jaunības koda noslēpums

Lasīt rakstu >>

 

Un tauki kūst kā uz pannas...

Lasīt rakstu >>

 

Autentisks pieskāriens no Indijas - Ājurvēdas masāžas!

Lasīt rakstu >>

 

Unikāls risinājums pret svīšanu

Lasīt rakstu >>

 

Nevēlamos matiņus uzveic lāzers

Lasīt rakstu >>

 

Nākotnes dermatoloģija

Lasīt rakstu >>

 

 

Injekcijas ar asinīm!

Lasīt rakstu >>

 

 

 Tests: Cik patiesībā jauna vai veca ir tava sejas āda? Diagnostika ar īpašu aparātu un tās nesaudzīgie rezultāti

Lasīt rakstu >>

 Anna Rozīte relaksējas 4. Dimensijā

Lasīt rakstu >>

 

 Seko līdzi un uzzini vairāk, kā klājas tievēšanas projekta dalībniekiem.

Lasīt rakstu >>

 

 Pubilikācija avīzē МК-Латвия

Lasīt rakstu >>

 

 Kad sviedri pil arī ziemā

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Tiekam galā ar matiem!

Taukaini, sausi un bojāti vai ļoti plāni?

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Kad ar skropstu tušu nepietiek

Lasīt rakstu pilnā formātā (PDF) >>

 

 Kā kopt sejas ādu ziemā

La