Estētiskas medicīnas procedūras vasarai - atļautas un ieteicamas!


 
Lai arī izpratne par estētiskās medicīnas procedūrām arvien pieaug, joprojām pastāv mīts, ka vasarā no tām vēlams izvairīties. Par skaistuma procedūrām vasarā konsultē estētiskās medicīnas klīnikas "4. Dimensija" dermatoloģe, RSU docente, Dermatoloģijas nodaļas vadītāja Dr. med. Māra Rone-Kupfere un ķermeņa estētikas speciāliste Dr. Guna Havensone.
 
Kāpēc tieši vasarā?
 
Vasarā rodas ilūzija, ka mūsu āda jūtas labāk un kļūst veselīgāka. Tā nav! Karstums un vējš sausina ādu, UV staru ietekmē noārdās kolagēns, ādas aizsargsistēma cīnoties ar radiācijas stresu tiek pārslogota, kā rezultātā rudenī parādās ādas problēmu saasinājumi -pigmentācija, sausa āda un pinnes. 
 
Drošā kopsolī ar laiku!
 
Viena no tehnoloģijām, kura piemērota jebkurai sezonai ir Alma-0 lāzers, kas paredzēts pilna spektra ādas anti-age programmai un atveseļošanai, piemēram, pinņu un svaigu rētu gadījumā, kā arī tetovējumu un pigmenta likvidēšanai (pēdējās 2 manipulācijas ieteicams veikt citā gada laikā). Ar šī lāzera karbonpīlinga programmas palīdzību iespējams ne tikai attīrīt ādu un savilkt poras, bet arī regulēt tauku dziedzeru darbību.
 
Kā sasniegt maksimālo rezultātu? 
 
Līdztekus lāzera procedūrām profesionāļi iesaka autologās ar trombocītiem bagātinātās plazmas injekciju (PRP) procedūru, kuras laikā ādā tiek injicēts asiņu komponents no paša pacienta asinīm. Procedūra veicina ādas struktūras atjaunošanos uz savu augšanas faktoru rēķina, novērš UV staru radīto kaitīgo radikāļu veidošanos, kā arī nobremzē pigmentācijas un iekaisuma procesus. Papildus plazma tiek kombinēta ar mitrinošo hialuronskābi, uzlabojot ādas hidratācijas apjomu.
 
Arī ķermenim nepieciešamas rūpes! 
 
Vasaras periodā ieteicams koncentrēties uz trim ķermeņa estētikas procedūru veidiem. 
 
Ādas sagatavošana saulei - vienmērīgam, veselīgam iedegumam:
 
• Ietīšanas procedūras ar pienskābes pīlingu un aļģu maskām, attīra un dziļi mitrina ādu, pasargā to no pludmales vēja un karstuma.
 
Aukstuma procedūras - vieglām un slaidākām kājām:
 
Limfodrenāža kombinēta ar aukstajām saitēm, tonizē ādu, veicina mikrocirkulāciju un novērš audu tūskainību, celulītu.
 
Acij netīkamo ķermeņa aprišu-kroku likvidēšana - divu skulpturējošu procedūru sinerģija:
 
• "Ultrashape" procedūra zemādas tauku šūnu skaldīšana un likvidācija ar fokusētu ultraskaņu.
 
• "VelaShape" procedūra ādas atjaunošanai un tonizēšanai.
 
Pilns raksts lasāms žurnāla "Pērle" jūnija numurā.