Par mums

 

Skaistuma klīnika 4. Dimensija ir likumsakarīgs iegūtās pieredzes un zināšanu rezultāts, unikālas koncepcijas skaistuma klīnika, kura sevī apvieno medicīnu un skaistumkopšanu.
Skaistuma jēdziens ir daudzdimensionāls – tas sevī ietver gan veselīgu ādu, matus un nagus, gan skaistu, sportisku augumu un pareizu stāju, kā arī harmonisku iekšējo pasauli un pārliecību par sevi.

 

Skaistuma klīnika 4. Dimensija ir daudzpusīga medicīniski orientēta skaistumkopšanas iestāde, kas iekārtojusies divos stāvos. Pirmais stāvs atvēlēts skaistumkopšanai, sejas un ķermeņa estētikai un SPA zonai, bet otrais- ārstniecībai, estētiskajai dermatoloģijai, lāzerterapijai un fizioterapijai. Šeit vienuviet lieliski sadzīvo un cits citu papildina jaunākās aparātu un lāzera tehnoloģijas un seni dziednieciski rituāli, ko mūsdienās apzīmējam ar SPA jēdzienu. Turklāt SPA procedūras piedāvā ne tikai relaksējošam nolūkam, bet uzsvars tiek likts uz konkrētu ķermeņa vai sejas estētisku problēmu risināšanu. Skaistuma klīnika piedāvā plašu sejas un ķermeņa procedūru klāstu, SPA terapiju, ietverot eksotiskas masāžas, piemēram, ar šokolādi, siltajiem akmeņiem, augu sainīšiem (pindām), kristālterapiju utt., kā arī skaistumkopšanas un podiatrijas (kāju pēdu, nagu problēmu risināšana) speciālista pakalpojumus.

Skaistuma klīnikā pieejams visplašākais lāzerprocedūru spektrs – lāzer un fotoepilācija, asinsvadu un ādas veidojumu (kārpas un dzimumzīmes) likvidēšana, grumbiņu mazināšana, tetovējumu un pigmenta noņemšana ar lāzera palīdzību jebkurā lokalizācijas vietā, neatstājot rētas.

Lai pilnībā atrisinātu estētisku problēmu, speciālisti strādā vienotā komandā ar citiem speciālistiem un, lai sasniegtu maksimālu rezultātu īsā laikā, skaistuma klīnika ir aprīkota ar īpaši programmējamām aparāttehnoloģijām, kas ļauj rast piemērotus risinājumus jebkurai ķermeņa estētikas problēmai. Līdzīgi kā medicīnā, arī skaistumkopšanā, svarīgi veikt diagnostiku.

Ņemot vērā diagnostikas rezultātu, tiek pielāgots risinājums- sastādīts individuāli piemērots procedūru vai fizisko aktivitāšu komplekss, uztura programma, izvēlēti atbilstoši sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi un visbeidzot- kontrolēta to efektivitāte. 

Maksimālam rezultātam ideāli ir apvienot slinga terapiju un ķermeņa kopšanas procedūras, lai saudzīgi koriģētu stāju un modelētu figūru. Slinga terapija viena kabineta ietvaros ļauj veikt arī pilnu rehabilitācijas pakalpojumu kompleksu dažādu muskuloskeletāro traucējumu gadījumos.