Tava skaistuma sestdiena!


Sestdien, 14. decembrī, estētiskās medicīnas klīnikā “4.Dimensija” skaistuma procedūrām atlaides līdz - 30%.

 

 

 

 

 

 

  • Limfodrenāžas zābakiem - 30% atlaide. 25 Eur (parasti 36 Eur) 
  • VelaShape III - 10 % atlaide. 85 Eur (parasti 95 Eur)
  • Mezoterapija sejai - 20% atlaide.
  • Kosmetoloģiskām procedūrām ar Genesis un DermaOxy - 20% atlaide.
  • Fotoatjaunošanas procedūrai asinsvadu tīklojuma un pigmentācijas plankumu mazināšanai - 20% atlaide. 
  • Pirmreizējai lāzerepilācijai - 30% atlaide. 
  • Skaistuma injekcijām (PRP, Botulīns, Juviderms Volite, Volux, Voluma) - 50 Eur atlaide.
 
Pieteikties iespējams:
Pulkveža Brieža ielā 15, Rīgā
Tel. Nr. +37126655577
 
Limfodrenāža
Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas vai viss ķermenis. Limfodrenāža uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, aktivizē vielmaiņu ādas taukšūnās, ārstē celulītu, palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus un toksīnus, novērš liekā šķidruma uzkrāšanos, stiprina saistaudus, tonizē ādu, samazina ķermeņa apjomu, kā arī mazina nogurumu un relaksē.
 
VelaShape III
Šobrīd ir jaunākā un inovatīvākā tehnoloģija estētiskajā medicīnā, kas efektivitātes un komforta ziņā pārspēj visas citas metodes, kas paredzētas celulīta ārstēšanai, ādas elasticitātes atjaunošanai un figūras korekcijai. Un pats galvenais- ar tās palīdzību iespējams strauji un efektīvi samazināt ķermeņa apjomus. Turklāt tiek panākts dubultfekts, jo, likvidējot taukaudus un samazinot apjomu, tiek savilkta arī āda. Patīkams jaunums ir arī tas, ka šo metodi pielieto ne tikai kājām, rokām, vēderam, sāniem, mugurējai daļai (zem lāpstiņām) un citām ķermeņa daļām, bet arī dubultzodam.  
 
Mezoterapia 
Mezoterapiju pielieto dažādu estētisko problēmu novēršanai - ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā. 
 
Kosmetoloģiska procedūra ar genesis
Ierīce nodrošina dziļu, taču neinvazīvu iedarbību, ļaujot iegūt ilgnoturīgu rezultātu bez sāpēm maksimāli īsā laikā šādu problēmu gadījumā: āda ar pazeminātu mitruma līmeni, nogurusi āda, tūska, jutīga, apsārtusi āda, rētas, strijas, aknes izraisīti ādas bojājumi, krunciņas, ādas elasticitātes zudums, dubultzods u.c.