Mesoestetic un Skinbetter produktu izpārdošana!


20% atlaide Mesoestetic AntiAging sejas krēmam “The Element”
 

76 EUR (iepriekšējā cena 95 EUR)

Iegādājies ekskluzīvo “The Element” AntiAging sejas krēmu par labāku cenu un komplektā saņem sudraba rokassprādzi ar cirkonija elementiem.

*The element krēms ir unikāli izstrādāts kā pretnovecošanās sejas krēms, kas apvieno sevī jaunākos un progresīvākos pētījumus par veselas ādas mikrofloras līdzsvara uzturēšanu, pateicoties kam tiek aizkavēti ādas novecošanās procesi. 

 

Krēma sastāvā iekļauti 3 patentēti aktīvo vielu kompleksi: 

  • Agebiome complex- prebiotiķu, probiotiķu un postbiotiķu kombinācija, kas uztur balansā ādas mikrofloru, šādi nodrošinot ādas aizsargbarjeras funkciju un aizkavē priekšlaicīgu novecošanos. 
  • Defense shield - aizsargā ādu no oksidatīvā stresa, nostiprina ādas aizsargfunkcijas piešķirot tai mirdzumu un vitalitāti. 
  • Powercell system- bagātīgs peptīdu komplekss, stimulē dermas elementu- kologēna un elastīna atjaunošanos, kas uzlabo ādas blīvumu, mazina ādas novecošanās pazīmes, izlīdzina grumbas. Āda kļūst manāmi gludāka un atgūst jauneklīgu izskatu.  

 *Ekskluzīvs produkts ierobežotā daudzumā!
 

 

20% atlaide Skinbetter “Protect & Care” produktu komplektam – Antioksidantu serums + AlphaRet® nakts krēms sejai

100 EUR (iepriekšējā cena 125 EUR).

Antioksidantu serums ādas aizsardzībai, visiem ādas tipiem.

Izbaudiet vislabāko antioksidantu ādas kopšanu! Jaunatklājums, īpaši iedarbīgs antioksidantu serums palīdz saglabāt jaunas ādas izskatu, mazina apsārtumu un neitralizē oksidatīvā stresa un vides piesārņojuma ietekmi uz ādu.  

 

AlphaRet® nakts krēms sejai, visiem ādas tipiem.

Pamosties no rīta, iegūstot daudz mirdzošāku un jaunāka izskata ādu, vien tikai 4-8 nedēļās, pateicoties revolucionārajai un patentētai AlphaRet® tehnoloģijai. Šī iedarbīgā formula strādā, kamēr Jūsu āda atpūšas, ievērojami samazinot smalkās līnijas, grumbas un nevienmērīgu ādas toni.

 

Skaistumkopšanas līdzekļu komplekts no skinbetter science® ir žurnāla “Allure Best of Beauty” godalgas “Izrāviens” ieguvējs  un tas ir veidots, lai aizsargātu ādu no oksidatīvā stresa ikdienā un koriģētu smalkās līnijas un grumbas, nevienmērīgu ādas tekstūru un toni.