Līdz vasarai - perfekta figūra!


Estētiskās medicīnas klīnika "4.Dimensija" sagatavojusi efektīvāko ķermeņa procedūru abonementu izpārdošanu, lai Tu vasaru varētu sagaidīt lieliskā formā! 

 

1. Lutronic EnCurve 6 procedūras - tikai 270 EUR (parasti 390 EUR)

 
2. VelaShape III 3 procedūras - tikai 255 EUR (parasti 285 EUR) + Ietīšana problēmzonām 2 procedūras - 60 EUR (parasti 80 EUR)
 

3. Lipomasāža 6 procedūras - tikai 270 EUR (parasti 360 EUR) + Ietīšana problēmzonām 2 procedūras - 60 EUR (parasti 80 EUR)

 

Akcijas procedūras jāveic līdz 31.05.2019. 

 

Lutronic EnCurve - bezkontakta radiofrekvences iekārta auguma skulpturēšanai! 

Iekārta izmanto īpašu radiofrekvenci apvienojumā ar precīzi izvēlētu jaudas līmeni, lai selektīvi atlasītu un uzkarsētu zemādas taukus līdz optimālai (45 °C) temperatūrai, pasargājot epidermu un dermu. Tauku šūnas sairst un pēc tam dabīgā ceļā tiek izvadītas no organisma.

Iekārtas komplektācijā ir 2 veidu aplikatori – vēderam, sēžas daļai un mugurai, kā arī augšstilbiem un augšdelmiem, kas dod iespēju apstrādāt lielāku laukumu, aptverot zonu cirkulāri. Procedūras ilgums vēderam vai mugurējai daļai ir 45 minūtes, bet abām rokām vai kājām - 60 minūtes.

 

VelaShape III - šobrīd ir jaunākā un inovatīvākā tehnoloģija estētiskajā medicīnā, kas efektivitātes un komforta ziņā pārspēj visas citas metodes, kas paredzētas celulīta ārstēšanai, ādas elasticitātes atjaunošanai un figūras korekcijai. Un pats galvenais- ar tās palīdzību iespējams strauji un efektīvi samazināt ķermeņa apjomus. Turklāt tiek panākts dubultfekts, jo, likvidējot taukaudus un samazinot apjomu, tiek savilkta arī āda. Patīkams jaunums ir arī tas, ka šo metodi pielieto ne tikai kājām, rokām, vēderam, sāniem, mugurējai daļai (zem lāpstiņām) un citām ķermeņa daļām, bet arī dubultzodam.