Lai sirds mierīga – pārbaudi dzimumzīmes laikus!!


AKCIJA ādas veidojumu diagnostikai! Piesakies!
 
Estētiskās medicīnas klīnikas "4.Dimensija" un citu ''Veselības centrs 4'' filiāļu, kā arī grupas uzņēmumu dermatologi no 18. līdz 22.maijam jau 12. reizi piedalīsies Latvijas Eiromelanomas akcijā un veiks ādas veidojumu diagnostiku jeb optisko dermatoskopiju par samazinātu cenu – 15 €!
 
 
!!! Visu nedēļu, no 18. līdz 22. maijam, pensionāriem un maznodrošinātām personām, uzrādot atbilstošu dokumentu tiks veikta BEZMAKSAS ādas veidojumu diagnostika ''Veselības centrs 4'' filiālēs - ''Dermatoloģijas klīnika'', ''Juglas klīnika'', Medicīnas centrā TK ''Spice'' un "Veselības centrs 4" filiālē  Krišjāņa Barona ielā 117. INFORMĒJAM! Vietu skaits ir ierobežots!
 
Ādas veidojumu diagnostika sevī ietver:
  • Pilnu ķermeņa ādas veidojumu diagnostiku ar optiskās dermatoskopijas izmeklēšanas metodi;
  • Ārsta rekomendācijas par tālāko ārstēšanas gaitu - nepieciešamajām konsultācijām, papildus pārbaudēm vai ieteicamajām procedūrām.
Melanoma ir viens no ļaundabīgiem ādas vēža paveidiem, tā attīstās no šūnām, kuras sauc par melanocītiem. Visvairāk riskam saslimt ar melanomu pakļauti cilvēki, kuriem ir daudz dzimumzīmju, cilvēki, kuriem ir samērā liela izmēra dzimumzīmes ar neregulārām robežām, nelīdzenu virsmu, kā arī cilvēki, kuru radiniekiem ir konstatēta šī saslimšana. Tāpat risks saslimt ar melanomu ir tiem, kuri pārmērīgi sauļojas vai apmeklē solāriju. Visbiežāk slimo cilvēki vecumā no 40 līdz 60 gadiem, bet ar katru gadu saslimušo vidū arvien vairāk ir gados jauni cilvēki.
 
Iepriekšējs pieraksts, zvanot! Vietu skaits ierobežots!
 
Akcijā piedalās:
Akcijas ietvaros, katram skrīninga pacientam tiks doti īpaši atlaižu kuponi:
1.dzimumzīmju kartēšanai ar FotoFinder vai Molemax – 20%;
2. dermatologa konsultācija – 20%;
3. veidojuma likvidēšana – 15%.
Kupona derīguma termiņš līdz 2020.g. 30. septembrim
 
*Informatīvais partneris - melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai”