Jaunums! Sejas un ķermeņa procedūras ar inovatīvu Mesoestetic medicīnas iekārtu.


"Veselības centrs 4" estētiskās medicīnas klīnika "4. Dimensija" piedāvā sejas un ķermeņa procedūras ar inovatīvu Mesoestetic medicīnas iekārtu, kurā integrēta  SmartDrivity™ tehnoloģija.  Genesis SmartDrivity™ apvieno Smart RadioFrequency un Smart Transcutaneous Drive  - kopā četras tehnoloģijas un īsteno 44 bāzes programmas, kā arī brīvas izvēles programmas, kuras pielāgo katram klientam individuāli estētisku un ārstniecisku problēmu risināšanai.
 
Ierīce nodrošina dziļu, taču neinvazīvu iedarbību, ļaujot iegūt ilgnoturīgu rezultātu bez sāpēm maksimāli īsā laikā šādu problēmu gadījumā:
  • āda ar pazeminātu mitruma līmeni, nogurusi āda, tūska;
  • jutīga, apsārtusi āda;
  • rētas, strijas;
  • aknes izraisīti ādas bojājumi;
  • krunciņas;
  • ādas elasticitātes zudums, dubultzods  u.c.
Sejas estētikas speciāliste Ilze Actiņa atzīst: “Šīs procedūras veikšanai nav nekādi ierobežojumi, pēc tās uzreiz var doties ikdienas gaitās, jo procedūra neatstāj “pēdas”. Tās laikā ir jūtams patīkams relaksējošs siltums, kas reizē arī ir aktivizējošs.  Turklāt mezoporācijas efekts apvienojumā ar aktīviem preparātiem ir līdzvērtīgs “skaistuma injekcijām”. Iespējams veikt gan monoterapiju tūlītēja efekta iegūšanai, gan izstrādāt ilgtermiņa programmas - procedūras kombinējot arī ar invazīvām metodēm iespējams uzlabot un paildzināt rezultātu. Šo procedūru mērķis ir iet preventīvās medicīnas virzienā – ne tikai cīnīties ar sekām, bet arī palēnināt dabisko novecošanos, lai jebkurā vecumā justos enerģijas pilni un apmierināti ar ārējo izskatu.”
 
Smart RadioFrequency tehnoloģija radiofrekvenci izmanto 2 režīmos:
  • Kapacitīvā režīmā tiek paātrināti šūnu vielmaiņas procesi un uzlabota audu apgāde ar skābekli, veicināta kalogēna, elastāna, kā arī hialuronskābes sintēze. Augstas intensitātes sarkanā LED gaisma palielina fibroblastisko aktivitāti un veicina kolagēna un elastāna atjaunošanos.
  • Rezistīvajā režīmā radiofrekvence iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem. Sasniedzot taukaudus, tiek veicināti lipolītiskie un drenējošie procesi, bet, iedarbojoties uz kolagēna un elastīna šķiedrām, mazinās krunciņas, uzlabojas sejas ovāls.

  

 
Smart Transcutaneous Drive tehnoloģija apvieno elektroporāciju un elektroforēzi, kas pastiprina aktīvo vielu ievadīšanu ādā.
! Procedūra īpaši ieteicama rehabilitācijas periodā pēc invazīvām procedūrām un plastiskajām operācijām, tai skaitā acu plakstiņu operācijām.