Īpašais piedāvājums “Veselības centrs 4” klienta kartes* īpašniekiem:uztura speciālista vai dietologa konsultācija


Uzturi sevi formā, izmantojot 20 % atlaidi uztura speciālista vai dietologa konsultācijām.

Klientu akcijas ietvaros saņem rekomendācijas uztura korekcijai ar 20 % atlaidi no estētiskās medicīnas klīnikas “4. Dimensija” dietoloģes, dermatoloģes Dr. Lāsmas Kalnbērzas un preventīvās medicīnas klīnikas “Anti-Aging Institute” uztura speciālistēm - Baibas Iskrovas un Tatjanas Korjaginas.

Dr. Lāsma Kalnbērza sniedz veselīga uztura konsultācijas, ārstēšanu un dinamisko novērtēšanu, kā arī visa veida ādas, matu un nagu slimību diagnostiku un ārstēšanu (akne, psoriāze, ekzēma, kā arī citas alerģiskas un infekciju slimības) u.c.

Savukārt “Anti-Aging Institute” uztura speciālistes Baiba Iskrova un Tatjana Korjagina sniedz konsultācijas par veselīga uztura pamatprincipiem dažādu hronisku un akūtu slimību gadījumos, kā arī svara korekciju nepieciešamības gadījumos.


Akcijas spēkā no 2020. gada 1. novembrim līdz 31. decembrim.

 

*Klienta karti iespējams iegādāties jebkurā SIA „Veselības centrs 4” filiālē, izlasot lojalitātes programmas noteikumus un aizpildot pieteikuma anketu. Klientu kartes cena – 7 EUR. Klientu karte bērniem, pensionāriem un pacientiem ar invalīda apliecību – 4 EUR. Klientu karte (ģimenes karte) – 10 EUR.