Glābjošā līmlente - teipošana!


Teipošana ir  populāra un ļoti efektīva fizioterapijas metode traumētu muskuļu sāpju atvieglošanai, locītavu sāpju likvidēšanai un fiziskā stāvokļa uzlabošanai. Teipošana ir lipīgas lentes joslu pielīmēšana dažādām ķermeņa daļām pēc īpašas metodikas. Pats teips jeb līmlente ir veidota no kokvilnas auduma un akrila līmes, kas ir atzīta par hipoalerģisku un veselībai nekaitīgu. Tātad, lai ar šīs metodes palīdzību uzlabotu veselību, nav nepieciešami nekādi ķīmiski preparāti.

 

Tā ir viena no retajām, ko var izmantot grūtnieces – lai mazinātu, piemēram, muguras sāpes vai vēdera atbalstam. Izmantojot dažādas teipošanas tehnikas, iegūstami dažādi efekti – menstruālo sāpju vai galvassāpju mazināšana, tūskas novēršana, stājas defektu korekcija u.c. Teipošanu pielieto arī  Hallux Valgus (greiza īkšķa) gadījumos, lai ne tikai mazinātu vai pat atbrīvotu no sāpēm, bet arī lai koriģētu radušo deformāciju.

Estētiskās medicīnas klīnika “4.Dimensija” piedāvā ne tikai medicīnisko, bet gan arī estētisko teipošanu.

Estētiskā teipošana ir inovatīva metode dažādu krunku izlīdzināšanai, tūskas mazināšanai un auguma aprišu uzlabošanai. Estētiskajai teipošanai ir vairākas līmēšanas tehnikas – limfātiskā teipošana, audu liftinga un fasciālā liftinga tehnika, kā arī muskuļu atslābināšanas tehnika. Katru no tām pielieto atbilstoši vēlamajām estētiskajām sejas vai ķermeņa korekcijām.

Ar estētiskās teipošanas palīdzību iespējams mazināt krunkas acu un pieres apvidū,  samazināt dubultzodu un uzlabot sejas ovāla aprises, mazināt un pat novērst tūskainību sejai, mazināt celulītu, panākt liftinga efektu vēderam un samazināt tā apjomu, mazināt nokarājušās ādas efektu virs ceļiem un tricepsa zonā. Iespējama arī krūšu, gurnu un sēžas korekcija.

 

Pieteikties vizītei un saņemt plašāku informaciju par medicīnisko un estētisko teipošanu varat saņemt, zvanot  pa tālr.:+371 26623624; +371 26655577 vai rakstot uz e-pastu: 4@dimensija.lv.