Atlaides sadarbībā ar www.maniveselibasdati.lv līdz 30.11.


50% atlaide Ķermeņa estētikas speciālista konsultācijai + Bioimpedancei.

Īpašā cena 15 EUR (parastā cena 30 EUR).
 

Bioimpedance ir ātri veicama, mūsdienīga un ļoti informatīva metode ķermeņa sastāva noteikšanai. Ar to mēra ķermeņa audu biopretestību elektriskās strāvas impulsiem, un tas ļauj noteikt muskuļaudu, tauku, ķermeņa šķidruma un kaulu masu, kā arī to procentuālo daudzumu, savukārt tas ļauj aprēķināt bioloģisko vecumu un vielmaiņas ātrumu.

Bioimpedances izmeklējums ir ļoti nozīmīgs dažādu slimību diagnostikā, kā arī sniedz būtisku informāciju gadījumos, kad cilvēkam jāregulē svars - vai nu jāzaudē liekais svars, nezaudējot muskuļus, vai pretēji - jāiegūst svars, nodarbojoties ar fitnesu.

Kad tiek saņemti rezultāti un kas notiek pēc tam? Klients uzreiz pēc izmeklējuma saņem datorizētu izdruku par ķermeņa masu veidojošām struktūrām un to attiecībām organismā diagnostikas brīdī, kā arī informāciju par vēlamajiem rezultātiem. Pēc diagnostikas ķermeņa estētikas speciālists izstrādā tālākās rīcības taktiku, individuālu terapijas programmu (ķermeņa kopšanas procedūras) vēlamo rezultātu sasniegšanai.
 

40% atlaide Biorevitalizācijai- pastiprināta ādas mitrināšana (ar Neauvia Hydro Deluxe 2,5ml).

Īpašā cena 150 EUR (parastā cena 250 EUR). 
 

Biorevitalizācija ir viena no populārākajām estētiskajām procedūrām, kas būtiski uzlabo ādas kvalitāti. Tās mērķis – aktīvu vielu piegāde tieši dermai un tūlītēja tās hidratācija.

NEAUVIA Organic HYDRO DELUXE – ir unikāla sejas, kakla, dekoltē zonas vai plaukstu atjaunināšanas procedūra, kuras rezultāts izceļas ar ilgstošu efektu un augstu pretestību ārējiem faktoriem.

Neauvia Hydro Deluxe sastāvs un iedarbība:

  • Kalcija hidroksilapatīts stimulē ādas kolagēna izstrādāšanos – rosina šūnu fibroplastus, kuri savukārt sāk aktīvi izstrādāt kolagēnu.
  • Koncentrēta hialurīnskābe atjauno ūdens līdzsvaru, piesātina un reģenerē šūnas.

Kolagēna izstrādāšana – glābiņš cīņā pret grumbām, tas ir tas, kas padara mūsu ādu mirdzošu un tvirtu. Ar gadiem, kolagēna un elastīna sintēzes līmenis pazeminās un parādās pirmās krunciņas. Pateicoties fibroplastu stimulācijai, notiek spēcīga kolagēna izstrādāšanās, āda izskatās piesūcināta un jauna.

Procedūras rezultāti:

  • Virspusēju krunciņu reģenerācija, korekcija
  • Ādas elastības, blīvuma un vingruma palielināšanās
  • Ādas kvalitātes uzlabošanās
  • Mitrināta āda
  • Veselīga, līdzena sejas krāsa

Optimālu rezultātu sasniegšanai ir ieteicams iziet 3 – 4 procedūru kursu, ar periodiskumu 1 proc. 3 nedēļās. Procedūru kurss ir atkarīgs no ādas kvalitātes un vecuma.

Pieraksts pie dermatoloģēm Dr. Dianas Plises un Dr. Milēnas Jakubas-Zolotarjovas

  

 

50% atlaide ''Zvaigžņu procedūrai'' - Karbona pīlingam ar Alma Q.

Īpašā cena 70 EUR (parastā cena 140 EUR).

Tīra sejas āda acumirklī! Lāzers kombinācijā ar ogli saturošu masku efektīvi attīra un izlīdzina ādu, uzlabo tās izskatu, sašaurina poras un stimulē kolagēna augšanu bez blakus defektiem - ātri un saudzējoši.

Alma-Q tehnoloģija paredzēta tetovējumu, pigmenta, patoloģisku asinsvadu likvidēšanai, novecošanās pazīmju novēršanai un ādas atjaunošanai. Īpaši laba vēsts ir cilvēkiem ar porainu ādas struktūru, jo ar tā palīdzību būs iespējams ne tikai attīrīt ādu, savilkt poras, bet arī regulēt tauku dziedzeru darbību. Ar Alma-Q var veikt unikālu procedūru - karbonpīlingu jeb ''Holivudas pīlingu'', ko visā pasaulē kā procedūru Nr. 1 izvēlas ''Zvaigznes'' pirms izgājiena uz skatuves.

Karbona (lāzera) pīlings palīdz atrisināt problēmas ne tikai ar aizsprostotām porām, bet arī ar pinnēm, tam piemīt antibakteriāla iedarbība un sebuma regulēšana. Procedūra ir pavisam nesāpīga! Pēc lāzera-karbona iedarbības notiek mikrosprādziens porās, no kurām acumirklī pazūd visi netīrumi kopā ar karbona masku. Rezultātā uzlabosies sejas krāsa un āda kļūs elastīgāka!

Pieraksts pie dermatoloģēm Dr. Dianas Plises un Dr. Milēnas Jakubas-Zolotarjovas

 

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2021.

Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija''
Pulkveža Brieža iela 15, 1. stāvs Rīga,
Tālr.: 67016716, 26623624,
www.dimensija.lv