AKCIJA ādas veidojumu diagnosikai! Piesakies!


Lai sirds mierīga – pārbaudi dzimumzīmes laikus!

''Veselības centrs 4'' filiāļu un grupas uzņēmumu dermatologi no 7. līdz 10.maijam jau 11. reizi piedalīsies Latvijas Eiromelanomas akcijā un veiks ādas veidojumu diagnostiku jeb optisko dermatoskopiju par samazinātu cenu – 10€!

Ādas veidojumu diagnostikai var pieteikties arī estētiskās medicīnas klīnikā "4.Dimensija".
Tālr.: 67016716, 26623624,
Pulkveža Brieža ielā 15, Rīgā.

!7.maijā ''Veselības centrs 4'' filiālē ''4.Dimensija''' tiks veikta bezmaksas ādas veidojumu diagnostika pensionāriem un maznodrošinātām personām, uzrādot atbilstošu dokumentu.

Ādas veidojumu diagnostika sevī ietver:

  • Pilnu ķermeņa ādas veidojumu diagnostiku ar optiskās dermatoskopijas izmeklēšanas metodi;
  • Ārsta rekomendācijas par tālāko ārstēšanas gaitu - nepieciešamajām konsultācijām, papildus pārbaudēm vai ieteicamajām procedūrām.

Melanoma ir viens no ļaundabīgiem ādas vēža paveidiem, tā attīstās no šūnām, kuras sauc par melanocītiem. Visvairāk riskam saslimt ar melanomu pakļauti cilvēki, kuriem ir daudz dzimumzīmju, cilvēki, kuriem ir samērā liela izmēra dzimumzīmes ar neregulārām robežām, nelīdzenu virsmu, kā arī cilvēki, kuru radiniekiem ir konstatēta šī saslimšana. Tāpat risks saslimt ar melanomu ir tiem, kuri pārmērīgi sauļojas vai apmeklē solāriju. Visbiežāk slimo cilvēki vecumā no 40 līdz 60 gadiem, bet ar katru gadu saslimušo vidū arvien vairāk ir gados jauni cilvēki.

Akcijas ietvaros, katram skrīninga pacientam dāvanā tiks doti īpaši atlaižu kuponi:
1. dzimumzīmju kartēšanai ar FotoFinder (DK) vai Molemax (Liora) – 20%;
2. dermatologa konsultācija – 20%;
3. veidojuma likvidēšana – 15%.
Kupona derīguma termiņš līdz 2019.g. 30. septembrim.

Iepriekšējs pieraksts zvanot uz estētiskās medicīnas klīniku "4.Dimensija" vai pa tālruni: 20 550 550! Vietu skaits ierobežots!