"Tava skaistuma sestdiena!" 


Sestdien, 9.februārī, estētiskās medicīnas klīnikā “4.Dimensija” skaistuma injekcijām - biorevitalizācijai un lūpu palielināšanai ar hialuronskābes injekcijām – 15% atlaide.

 

Katram klientam dāvana: LYL ASTAXANthin Age-Defying Antidoxant Creme 68.00 EUR vērtībā.

 

 

 

Biorevitalizācija ir mazinvazīva intradermāla injekcijas metode, kurā tiek izmantoti preparāti ar nemodificētu lielmolekulāru hialuronskābi. Šī metode nodrošina maigu stimulējošu iedarbību uz ādu. Biorevatalizācija atjauno imūno aizsardzību, uzlabo vielmaiņu, stimulē fibroblastu aktivitāti, nodrošina dziļu mitrināšanu un ādas homeostāzi.
Hialuronskābei, fermentatiīvas hidrolīzes ceļā, veidojas fragmenti, kas arī nodrošina ādas bioloģisko funkciju aktivitāti. Āda iegūst veselīgu izskatu, mazinās krunciņas, uzlabojas ādas turgors, elasticitāte un sejas ovāls.

Pildvielas jeb filleri lūpu palielināšanai
Lūpu palielināšana ar dziļām fillera injekcijām, neizmantojot plastiskā ķirurga skalpeli, ir mūsdienīga pretnovecošanās un estētiskās medicīnas metode, kas kļūst arvien populārāka sabiedrībā tās daudzo priekšrocību dēļ. Procedūrai praktiski nav nepieciešams sagatavošanās periods un tās laikā nepielieto anestēziju. Injekcijām izmanto hialuronskābi saturošos fillerus jeb pildvielas, kas pēc būtības ir viskozs ādas mitrinātājs un paliek tajā vietā, kur ievadīts. Atkarībā no blīvuma hialuronskābes filleri saglabājas audos 6-24 mēnešus. Uzsūkšanās process ir pakāpenisks un nepieciešamības gadījumā jāveic atkārtotas injekcijas.


Pieteikties procedūrai:
Estētiskās medicīnas klīnika “4.Dimensija”
Pulkveža Brieža ielā 15, Rīgā
Tel. Nr. +37126655577