Jaunumi

01.06.2022

Jaunumus! Mezoterapija ar Nithya S-line atjaunotai, pasargātai un starojošai ādai

Mezoterapija ir dažādu, individuāli piemeklētu aktīvo vielu ievadīšana ādā ar mikroinjekciju palīdzību, veicinot tās atjaunošanās un aizsardzības spējas, kā arī nodrošinot papildu mitrināšanu un kopšanu. Šādu injekciju iedarbība ir dziļāka un efekts pamanāmāks, nekā veicot ierastās sejas kopšanas procedūras.

Lasīt vairāk >>

01.06.2022

Visu vasaru – lāzerepilācijas abonementi 5 reizēm ar 40% atlaidi.

Lāzerepilācija ir mūsdienīgākā un efektīvākā metode, kas ļauj atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma jebkurā ķermeņa zonā uz ilgu laiku. Pēc pilnvērtīga lāzerepilācijas kursa pat uz vairākiem gadiem var aizmirst par nevēlamo matiņu eksistenci.

Lasīt vairāk >>

06.04.2022

Kas ir alerģija

''Veselības centra 4'' estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' alergoloģe, ģimenes ārste Signe Puriņa skaidro, ka alerģija rodas, jo problēma ir cilvēka imūnsistēmā, kas mums apkārt esošas, parastas vielas un substances sāk uztvert kā ienaidniekus un ražot pret tām antivielas, kā rezultātā veidojas alerģisks iekaisums attiecīgajos mērķa orgānos, piemēram, ādā vai gļotādā (acu un augšējo elpceļu gļotādā, gremošanas traktā).

Lasīt vairāk >>

06.04.2022

Ķermeņa ādas kopšanai un figūras uzturēšanai formā pēc 40+

Žurnālā ''Pērle'' publicēts raksts ''Mainām ādu'', kurā detalizēti aprakstīti ieteicamie veidi, kā parūpēties par ādu un figūru, kā arī konkrētu procedūru norise. Viena no aprakstītajām procedūrām ir Vela Shape III procedūra ādas tvirtumam un kontūrām, ko veic ''Veselības centra 4'' filiālē ''4. Dimensija''.

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus