Jaunumi

30.11.2017

Pasaulē vispieprasītākā procedūra arī Latvijā

Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija pieejama Lutronic INFINI 3 D tehnoloģija, kas ietver augstas intensitātes fokusētu radiofrekvences (RF) risinājumu, un ļauj veikt daudzlīmeņu ādas terapiju.  Šī kontrolētā frakcionētā RF enerģija ādā tiek ievadīta, pielietojot “adatu dušu” – smalkas ar zeltu pārklātas mikro adatas. INFINI jau trīs gadus visā pasaulē ir vispopulārākā procedūra ne tikai dažādu neestētisku, bet arī medicīnisku ādas problēmu risināšanai. 

Lasīt vairāk >>

31.10.2017

Ultraskaņa un radiofrekvence skaistuma sardzē!

Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensijā tagad pieejama "AlmaLasers" jaunākās paaudzes "Accent Prime" multifunkcionāla iekārta, kurā apvienotas augstas intensitātes ultraskaņas (US) un radiofrekvences (RF) tehnoloģijas. Tās secīgi izmantojot, vienas procedūras laikā tiek sasniegts labāks efekts. Pateicoties daudzveidīgajiem aplikatoriem, iespējams risināt plaša spektra sejas un ķermeņa estētiskās problēmas. Pielietojot RF tehnoloģiju, var risināt arī svīšanas problēmas.

Lasīt vairāk >>

29.03.2017

Jauna ierīce slaida auguma iegūšanai- Ultra Shape Power

Lai pavasarī varētu uzvilkt pieguļošākas drēbes, laiks atbrīvoties no tiem liekajiem taukiem, kas uzkrāti tumšajā sezonā. To mūsdienās var darīt ne tikai ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, bet arī citām modernām tehnoloģijām. Viena no šādām ir Syneron& Candela jaunākās paaudzes ultraskaņas iekārta - UltraShape Power, ar kuras palīdzību var panākt plastiskai ķirurģijai līdzvērtīgu rezultātu. Tā šobrīd ir vienīgā mazinvazīvā metode, kas šķeļ zemādas blīvos taukus.

Lasīt vairāk >>

30.01.2017

Osteopātija, kas ārstē nevis slimību, bet cilvēku

Uzzini, kas ir osteopātija un kādas veselības problēmas iespējams ārstēt, izmantojot osteopātijas terapiju? Vai zināji, ka svarīgs osteopātijas turpinājums ir ārstnieciskā vingrošana vai fizioterapeita nodarbības? Tikai Veselības centra 4 skaistuma klīnikā 4.Dimensija pieejams īpašs fizioterapijas galds, ar kura palīdzību fizioterapeits var viegli kustināt visas pacienta ķermeņa daļas un, pats galvenais, atbrīvot pacienta ķermeni kopumā!

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus