Jaunumi

08.08.2018

Svīsti? Mums ir efektīvs risinājums!

Svīšana ir neizbēgama un neatņemama mūsu organisma funkcija, kas diemžēl dažādās dzīves situācijas var likt justies arī ļoti neērti. Tomēr pārmērīga svīšana vairs nav neizbēgams process, jo “4. Dimensijā” pieejama jaunākā tehnoloģija, lai ar to cīnītos!

Lasīt vairāk >>

13.06.2018

BELKYRA injekcijas dubultzoda mazināšanai

Apmēram 73% cilvēku ASV diskomfortu sagādā dubultzods, un šī vizuāli estētiskā problēma ir bieži sastopama gan sieviešu, gan vīriešu vidū arī Latvijā. Dubultzods gadu gaitā noslīd, izraisot sejas profila deformāciju. Turklāt tas var saglabāties arī, ja cilvēks ievēro diētu un nodarbojas ar sportu.

Lasīt vairāk >>

25.05.2018

Svarīga informācija: kādi dokumenti jāņem līdzi, dodoties pie ārsta

No 2018. gada 25. maija ir stājusies spēkā Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regula attiecībā uz personas datu drošību, un šie noteikumi ietekmē arī kārtību, kādi dokumenti jāņem līdzi pacientam, dodoties pie ārsta. Ar nepieciešamo dokumentu sarakstu var iepazīties šeit!

Lasīt vairāk >>

14.05.2018

"Nākotnes Medicīna" - Estētiskās medicīnas sasniegumi un riski

"Veselības centrs 4" sadarbībā ar RīgaTV24 ir uzsācis vēl nebijušu Latvijā raidījumu ciklu "Nākotnes medicīna", kas ēterā turpmāk būs katru ceturtdienu plkst. 21:30.

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus