Jaunumi

18.09.2020

Īpašais piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī “Veselības centrs 4” klientu kartes īpašniekiem

Līdz pat 31. oktobrim “Veselības centrs 4” klientu kartes* īpašniekiem īpašs piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī – procedūra ar Pollogen Geneo platformu sejas ādai un  neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai par izdevīgu cenu: katra procedūra – tikai 100 eiro  (standarta cena – sejas procedūra ar Pollogen Geneo sejas ādai – 120 eiro, neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai – 130 eiro).

 

Lasīt vairāk >>

28.08.2020

Jaunums! Pollogen Geneo platforma starojošai un gludai sejas ādai

Efektīva procedūra ar tūlītēju efektu sejas, dekoltē un roku ādas atjaunošanai, kopšanai un tonizēšananai. Stundas laikā iegūstiet starojošu ādu ar Pollogen Geneo (ražotājs “Lumenis”, Izraēla) procedūru. Teju futūristiskā skaitumkopšanas platforma apvieno tripolāro radiofekvenci (RF), OxyGeneo tehnoloģiju un ultraskaņu, kā arī patentētus aktīvo vielu serumus un gēlu. Procedūru kurss uzlabo ādas tonusu un toni, atjauno problemātiskas ādas līdzsvaru un stimulē dabīgos ādas atjaunošanās procesus. Procedūra ir piemērota sejai, dekoltē zonai, un  delnu virspusei.

 

Lasīt vairāk >>

25.08.2020

Uzticies pārbaudot

Kampaņas ''Uzticies pārbaudot!'' ietvaros Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar Veselības inspekciju (VI) ir izstrādājis drošas skaistumkopšanas un tetovēšanas ''likumus'' – vienkāršus padomus, lai izglītotu skaistumkopšanas pakalpojumu saņēmējus un sniedzējus par dažādiem infekcijas slimību riskiem tādu pakalpojumu saņemšanas laikā, kas ir saistīti ar ādas pārduršanu un paaugstinātu inficēšanas risku.

Lasīt vairāk >>

03.08.2020

SKAISTUMA sestdiena!!!

22.augustā palutini sevi sievišķīgi un izbaudi estētiskās medicīnas klīnikas “4.Dimensija” piedāvātās iespējas skaistuma un labsajūtas procedūrām!

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus