Jaunumi

20.06.2017

Darba laika izmaiņas svētkos

No 22. līdz 25. jūnijam Veselības centrs 4 filiālēs ir mainīti darba laiki. Pilns izmaiņu saraksts pieejams šeit.

Lasīt vairāk >>

29.03.2017

Jauna ierīce slaida auguma iegūšanai- Ultra Shape Power

Lai pavasarī varētu uzvilkt pieguļošākas drēbes, laiks atbrīvoties no tiem liekajiem taukiem, kas uzkrāti tumšajā sezonā. To mūsdienās var darīt ne tikai ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, bet arī citām modernām tehnoloģijām. Viena no šādām ir Syneron& Candela jaunākās paaudzes ultraskaņas iekārta - UltraShape Power, ar kuras palīdzību var panākt plastiskai ķirurģijai līdzvērtīgu rezultātu. Tā šobrīd ir vienīgā mazinvazīvā metode, kas šķeļ zemādas blīvos taukus.

Lasīt vairāk >>

30.01.2017

Osteopātija, kas ārstē nevis slimību, bet cilvēku

Uzzini, kas ir osteopātija un kādas veselības problēmas iespējams ārstēt, izmantojot osteopātijas terapiju? Vai zināji, ka svarīgs osteopātijas turpinājums ir ārstnieciskā vingrošana vai fizioterapeita nodarbības? Tikai Veselības centra 4 skaistuma klīnikā 4.Dimensija pieejams īpašs fizioterapijas galds, ar kura palīdzību fizioterapeits var viegli kustināt visas pacienta ķermeņa daļas un, pats galvenais, atbrīvot pacienta ķermeni kopumā!

Lasīt vairāk >>

24.11.2016

Ieskaties, kā mūsu speciālisti apgūst jaunākos Mesoestetic produktus!

“Veselības centra 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” un Dermatoloģijas klīnikas dermatologi, sejas un ķermeņa kopšanas speciālisti praktiskajās apmācībās apgūst jaunākos Mesoestetic produktus ar estētiskās medicīnas ārsta, Mesoestetic trenera Gabriel Ayala Velazquez-Matus, palīdzību. 

 

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus