Jaunumi

15.10.2020

Vesela āda - ādas kopšanas paradumi, uzturs un dzīvesveids kopumā

Daudzu ādas slimību gadījumā izšķiroša nozīme ir dzīvesveidam. Viena no būtiskākajām dzīvesveida sastāvdaļām ir pilnvērtīgs, sabalansēts un individuāli piemērots uzturs. Tāpēc, apzinoties šo saistību, “Veselības centrs 4” speciālistu komandai pievienojusies ārste ar reti sastopamu, bet ļoti vērtīgu specialitāšu kombināciju - dermatoloģe, dietoloģe Dr. Lāsma Kalnbērza (estētiskās medicīnas klīnika “4. Dimensija”). 

Lasīt vairāk >>

06.10.2020

Tava skaistuma sestdiena -20%!

24. oktobrī palutini sevi un izbaudi estētiskās medicīnas klīnikas “4.Dimensija” piedāvātās iespējas - 20 % atlaide skaistuma un labsajūtas procedūrām un augstvērtīgai kopjošai kosmētikai!

 

Lasīt vairāk >>

18.09.2020

Īpašais piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī “Veselības centrs 4” klientu kartes īpašniekiem

Līdz pat 31. oktobrim “Veselības centrs 4” klientu kartes* īpašniekiem īpašs piedāvājums veselai un starojošai sejas ādai rudenī – procedūra ar Pollogen Geneo platformu sejas ādai un  neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai par izdevīgu cenu: katra procedūra – tikai 100 eiro  (standarta cena – sejas procedūra ar Pollogen Geneo sejas ādai – 120 eiro, neinvazīva biorevitalizācijas procedūra ar PRX-T33® preparātu sejai un dekoltē zonai – 130 eiro).

 

Lasīt vairāk >>

28.08.2020

Jaunums! Pollogen Geneo platforma starojošai un gludai sejas ādai

Efektīva procedūra ar tūlītēju efektu sejas, dekoltē un roku ādas atjaunošanai, kopšanai un tonizēšananai. Stundas laikā iegūstiet starojošu ādu ar Pollogen Geneo (ražotājs “Lumenis”, Izraēla) procedūru. Teju futūristiskā skaitumkopšanas platforma apvieno tripolāro radiofekvenci (RF), OxyGeneo tehnoloģiju un ultraskaņu, kā arī patentētus aktīvo vielu serumus un gēlu. Procedūru kurss uzlabo ādas tonusu un toni, atjauno problemātiskas ādas līdzsvaru un stimulē dabīgos ādas atjaunošanās procesus. Procedūra ir piemērota sejai, dekoltē zonai, un  delnu virspusei.

 

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus