Jaunumi

21.02.2018

Pasniegta Gada balva medicīnā 2017. VC4 speciāliste arī iegūst titulu.

9. februārī kultūras pilī „Ziemeļblāzma” norisinājās nozīmīgākais gada notikums medicīnas nozarē – „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšanas ceremonija. Šogad balva tika pasniegta jau astoto reizi, un katras nominācijas uzvarētājs saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona veidotu statueti Dzīvības asnu, kas ir kā atgādinājums par dzīvības un veselības vienotību. Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.

Lasīt vairāk >>

19.02.2018

Nākotnes Medicīna" - Ķermeņa skulpturēšana ar jaunākajām metodēm un tehnoloģijām

Raidījumā uzzināsiet visu par ķermeņa skulpturēšanas jaunākajām tehnoloģijām un kā efektīvi likvidēt nevēlamus zemādas taukus dažādās ķermeņa zonās, un sīkāk arī par liposakcijas metodes pielietošanu. Kā arī noskaidrosim, kas tad īsti ir lipofillings?

Lasīt vairāk >>

05.02.2018

Bezkontakta radiofrekvences iekārta – jauna iespēja auguma skulpturēšanā

Veselības centrs 4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija estētisko medicīnas iekārtu klāstam ir pievienojusies jauna LUTRONIC radiofrekvences iekārta enCurve, kas kombinācijā ar jau esošajām tehnoloģijām, klientiem sniegs plašākas izvēles iespējas un labākus rezultātus auguma skulpturēšanā.

Lasīt vairāk >>

05.02.2018

Alma Lasers Harmony®XL – ar jaunu dizainu un iespējām

VC4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija Alma Lasers Harmony®X līdzšinējā iekārta, kuras oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs ir SIA Dinastija, ir nomainīta pret jaunu – modernāku un ergonomiskāku tehnoloģiju. Kopā ar jau esošajām iekārtām ALMA lāzertehnoloģija paver iespēju pacientiem risināt visa veida dermatoloģiskās un estētiskās problēmas mūsdienīgi- delikāti un ar lielāku efektivitāti.

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus jaunumus