Mezoterapija

Pieteikties procedūrai

 

Mezoterapiju pielieto dažādu estētisko problēmu novēršanai - ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā.
Mezoterapija ir allopātisku (tradicionālu), homeopātisku un bioloģiski aktīvu vielu mikroinjekcijas ādā (no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā). Ādas slānī ievadītās vielas injekciju veidā iedarbojas daudz efektīgāk nekā, tradicionāli to darot, ar kosmētiskajiem līdzekļiem. Šie kokteiļi, monopreperāti, dzīvnieku un augu valsts ekstrakti zemādas slānī veido rezerves, no kurām, pakāpeniski atbrīvojoties, tiek aktivizēti šūnu vielmaiņas procesi. 

Mezoterapijas iedarbība ir dziļāka (līdz pat 2 cm) par aparāttehnoloģijām un tās efektivitāti pamato ar to, ka bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās - tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. Tomēr tā kā tās ir virspusējas injekcijas un darbība notiek zemādas līmenī, mezoterapija nav kaitīga. Bioloģiski aktīvo preparātu var ievadīt ļoti mazās devās — tieši tik, cik nepieciešams, lai tas paveiktu savu darbu, bet neuzkrātos šūnās un nelabvēlīgi neietekmētu citas organisma sistēmas.
Pirms mezoterapijas uzsākšanas uz ādas veic proves reakcijas testu. Ja pēc injekcijām radušies zilumi (kas ir normāla parādība), var lietot speciālus līdzekļus, kas paātrina to izzušanu. Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt nelielas dūrienu pēdas, tomēr šo nelielo diskomfortu pilnībā atsvērs procedūru rezultativitāte. Metode ir mazsāpīga, un nekādā veidā neierobežo darba spējas. Veicot injekcijas, nebūs jāatsakās no sabiedriskās aktivitātes.

Mezoterapijas procedūras izpilda tikai kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.