Masāžas

Pieteikties procedūrai

Masāžas plaši izmanto skaistumkopšanā, lai gan katra masāža arī ir ārstnieciska, jo iedarbojas uz ķermeni kā mehānisks kairinātājs. Kairinājumu panāk ar dažādiem masāžas paņēmieniem – glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vibrāciju utt.. Turklāt atkarībā no masāžas elementiem un to izpildīšanas veida var iegūt relaksējošu vai tonizējošu efektu.

Klasiskā ārstnieciskā masāža ir viena no vissenākajām tautas dziedniecības metodēm. To pielieto dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā. Masāžai atkarībai no paņēmienu veida piemīt pretsāpju, spazmolītisks, pretiekaisuma, nomierinošs, uzbudinošs un cits efekts. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, sirds asinsvadu sistēmu, saišu sistēmu, locītām, muskuļiem, uzlabo ādas apasiņošanu, āda kļūst mīkstāka, elastīgāka, tvirtāka. Masāžas iedarbības laikā tiek aktivizēta venozā attece un limfodrenāža, kas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma. Patīkama procedūra ķermenim, kas palīdz atbrīvoties no celulīta un vienlaicīgi koriģē ķermenim svaru un apjomu, pastiprina organisma aizsargspējas. Klasiskā masāža mazina psiho-emocionālo spriedzi. Brīnišķīgs pretstresa līdzeklis!

Verto masāža ietver 3 programmas un to pielieto jaunības saglabāšanai. Masāžas paņēmienu secības un kombinācijas izvēlas ņemot vērā katras sievietes individuālās fizioloģiskās īpatnības un vajadzības, kā arī mēness fāžu maiņas. Procedūras efektivitātes paaugstināšanai pielieto ēteriskās eļļas un refleksogēno zonu masāžu.

Atjaunojoša masāža novecošanās procesu aizkavēšanai, vispārējā tonusa, stājas un psiholoģiskā komforta uzlabošanai.

Masāža pēcdzemdību periodā kopējās labsajūtas un vēlamā ārējā izskata atgūšanai (figūras korekcijai) un noguruma mazināšanai.

Masāža klimaksa periodā piemērota, lai mazinātu klimaktēriskā sindroma izpausmes, novērstu psiholoģisko diskomfortu, mazinātu spazmas un muskuļu krampjus, galvassāpes un miega traucējumus.