Masāža ar pindām

Pieteikties procedūrai

 

Pindu masāžas laikā pielieto augu sainīšus (ārstnieciskus spilventiņus). Pindas jau izsenis ir izmantotas Austrumu medicīnā. Terapijas nosaukumi bieži vien variējas, tomēr pamatprincips nemainās. Visas pindas sastāvdaļas ir pilnīgi dabiskas- to ārējā apdare ir no kokvilnas auduma, bet pildījumā izmantoti augu, retu sakņu, vērtīgu ziedu un eksotisku augļu maisījumi. Piemēram, Sanshui terapijas laikā pielieto speciālas augu eļļā sasildītas pindas. Masāžu veic pa enerģisko meridiānu ceļiem, iedarbojoties uz akupunktūras punktiem. Procedūras laikā sasildītais augu spilventiņš paplašina ādas poras, ļaujot ēteriskajām eļļām un zāļu maisījumam labāk absorbēties epidermas dziļākajos slāņos.

Lielākās pindas domātas, lai masāžas laikā aptvertu un izsildītu lielāku laukumu. Tās pārsvarā izmanto muguras, plecu daļas un vēdera masāžai. Siltās pindas labvēlīgi iedarbojas uz saspringtu muskulatūru un kaulu locītavu sistēmu. Atkarībā no pildījuma un siltuma pakāpes tās pielieto, lai atvieglotu muskuļu sasprindzinājumu, šķeltu taukus un uzlabotu ādas tonusu vai drenētu, uzlabotu asins cirkulāciju, vielmaiņu, limfātisko atteici kājās. Ja nepieciešams, ārstnieciskus spilventiņus vienas procedūras laikā var kombinēt.

Masējot ar pindām, āda netiek kairināta un maisiņi neitralizē negatīvo enerģiju, kas bieži vien ir daudzu veselības problēmu cēlonis. Mazinās stress, līdzsvarojas iekšējā enerģija, tiek novērsti nepatīkami simptomi un veicināta atveseļošanās. Masāžas laikā ķermenis atbrīvojas no kaitīgajām vielām, kas nogulsnējušās organismā, jo īpaši saskaņotais dziedinošais augu maisījums tiek uzņemts ne tikai caur ādu, bet arī caur ožas orgāniem.