Masāža ar griķu spilventiņiem

Pieteikties procedūrai

 

Jau sen medicīnā tika izmantota masāža ar siltiem griķu spilventiņiem, kas reizē atslābināja, nomierināja un atjaunoja enerģiju, sniedzot artavu gandrīz visām maņām. Turklāt griķi ne tikai ārstē fiziskas kaites, bet darbojas arī kā antidepresants dvēseles tukšuma un nemierīga prāta gadījumā. Šī ir unikāla masāža, kuras laikā izmanto tikai dabīgus līdzekļus, gaisā uzvandot patīkamu aromātu. Masāžu veic ar čaukstošiem siltiem kokvilnas vai lina maisiņiem, kas pildīti ar sausiem griķiem. Procedūra tiek papildināta ar pasīvās vingrošanas elementiem.

Masāžai ir ārstnieciski profilaktiska ietekme un tā ir īpaši ieteicama muguras un muskuļu sāpju gadījumā, pēc smagas fiziskas slodzes, iekšējo orgānu hronisko slimību gadījumos un saaukstēšanās procesu sākuma stadijā. Griķu masāža stabilizē nervu sistēmu, uzlabo balsta un kustību aparāta darbību un noregulē vielmaiņu. Tā kā griķiem piemīt spēja uzsūkt sevī toksīnus no organisma, masāžas laikā notiek detoksifikācija un plaušu vēdināšana.

Griķu masāžu iekļauj arī anticelulīta programmās. No uzsildīto maisiņu plūstošā siltuma kapilāri uzpildās ar arteriālajām asinīm un tādā veidā uzlabojas mikrocirkulācija. Pie tam, masējot ar griķu maisiņiem, ādai tiek veikts pīlings, atjaunojas ādas tvirtums un muskuļu tonuss.