Masāža ar bambusa nūjām

Pieteikties procedūrai

 

Masāžas laikā izmanto aromeļļas un dažādas karaliskā bambusa nūjiņas, to lielumu un diametru pielāgojot atbilstošām ķermeņa vietām. Tiek masēta gan priekšpuse, gan mugurpuse, iekļaujot pēdas, plaukstas un pirkstus. Bambusu virpinot pa ķermeni, kustības vienubrīd kļūstot spēcīgākas, citu brīdi atmaigst, masējot ādas virskārtu, bet nekairinot to. 

Masāžas galvenais mērķis ir novērst gan fizisku, gan garīgu sasprindzinājumu, atjaunojot dzīves enerģijas plūsmu. Tā kā bambuss ir augs, kas simbolizē izcilu spēku un tam piemīt minerālvielām bagātinošas, atjaunojošas un nomierinošas īpašības, masāžas laikā tiek atgūti spēki. Masāža ar bambusa nūjām būs lielisks piedzīvojumsikvienam, kurš sapņo par patīkamu atpūtu un relaksāciju, ļaujoties eksotikas dvesmai!

Relaksējoša SPA kūre ar karaliskā bambusa masāžu.

  • Pīlings ķermenim ar aprikožu graudiņiem.
  • Masāža ar karalisko bambusu un aromeļļu (makadāmija, vīnogu, riekstu, lotosa, bambusa) kokteili.
  • Ķermeņa ietīšana lotosa, bambusa, ūdensrozes maskā, kas atslābina ķermeni un nomierina ādu. (Paralēli veic masāžu ar rokām sejai).
  • Krēma, kura sastāvā ir makadāmijas eļļa, satīna pulveris, lotoss, bambusa un ūdensrozes ekstrakts, uzklāšana samtainai ādai.
  • Refleksogēno zonu - kāju pēdu masāža ar speciālu gēlu.