LUMENIS M22 APVIENOTĀ IPL UN ND YAG LĀZERIEKĀRTA

Pieteikties procedūrai

 

Lumenis M22 ietver inovatīvu risinājumu, jo apvieno gan IPL iekārtu, gan neodīmija jeb Nd: Yag lāzeru, līdz ar to ļauj lietot atbilstošu metodi vai metožu kombināciju vienas procedūras un telpas ietvaros. Multimetožu un multiprogrammu variācijas paver iespēju rast konkrētu risinājumu katram klientam individuāli atbilstoši viņa ādas tipam, risināmai problēmai un ādas īpatnībām.

Ar šīs iekārtas palīdzību vienas procedūras laikā, izvēloties atbilstošu metodi un uzgali, iespējams ārstēt dažādas dermatoloģiskas saslimšanas un risināt vizuāli estētiskas problēmas — atjaunot ādas toni, uzlabot tās elastību, samazināt poras, izlīdzināt krunkas, uzlabot piņņu rētu, striju izskatu, kā arī likvidēt lieko apmatojumu.
Šī iekārta īpaši piemērota ir iedzimtu un iegūtu asinsvadu veidojumu (zvaigznītes, angiomas, hemangiomas, portvīna traipu u.c..), asinsvadu zirnekļu un pat paplašinātu virspusējo kāju vēnu (līdz 2 mm) likvidēšanai.
Lumenis 22 IPL iekārta darbojas pēc selektīvās fototermolīzes principa un atkarībā no viļņu garuma iedarbojas uz konkrētu hromoforu ādā (pigments, asinsvadi), nebojājot apkārtējo ādu. Tāpat arī lāzers nebojā apkārtējos audus, bet procedūras laikā, piemēram, uzsilda un koagulē tikai asinsvadu sieniņu. Bojātais asinsvads vairs nespēj funkcionēt.