Lightsheer duet

Pieteikties procedūrai

Lightsheer duet ir jaunākās paaudzes diožu lāzers, ko pasaulē uzskata par zelta standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. 

Tā divi (mazais un lielais) uzgaļi atļauj apstrādāt jebkuru sejas un ķermeņa zonu ātrāk. Mazākais uzgalis īpaši piemērots grūti pieejamām zonām, piemēram, bikini, sejas epilēšanai, bet lielākiem ādas laukumiem lieto lielāko uzgali. Ar lielo uzgali apstrādājot tik lielus laukumus kā kājas visā garumā un muguru, ievērojami samazinās procedūras laiks no 30–40 min. uz 15–20 min.

Veicot procedūru, atsāpināšana nav nepieciešama, jo lāzera uzgalī ir iestrādāta pašatdzesēšanas sistēma. 

Pielietojot lielāko uzgali, procedūras laikā nav nepieciešams kontakta gēls, jo uzgalis ietver vakuumsistēmu, kas garantē uzgaļa piekļaušanos apstrādājamai zonai. Vakuumsistēma nodrošina arī dziļāku lāzerstara iekļūšanu ādā, līdz ar to palielinās enerģijas absorbcija un matu folikulu iznīcināšana notiek efektīvāk. Turklāt procedūra ir mazsāpīgāka, jo vakuumspiediena ietekmē karstuma impulsu slāpē. 

Šī lāzersistēma atļauj individuāli piemērot katram cilvēkam nepieciešamo lāzerenerģijas režīmu, pirms procedūras ievadot datus par pacienta ādas fototipu, matu krāsu un struktūru, iespējams arī mainīt lāzera impulsa intensitāti (ātrumu), vakuuma stiprumu u.c. parametrus. Šī procedūra piemērota gan gaišas, gan vidēji tumšas ādas īpašniekiem, ievērojot nosacījumu, ka apstrādājamo ādas rajonu 2 nedēļas pirms un pēc procedūras nesauļo.

Kā norit lāzerepilācija ar Lightsheer Duet?
Procedūra ietver divus posmus: ādu ar vakuuma palīdzību maigi iesūc, kam seko lāzera impulss. Lāzera diode izstaro gaismu, ko absorbē mata saknē jeb folikulā esošais pigments melanīns. Lāzera impulss tiek pārvērsts siltuma enerģijā un selektīvi, t.i., izlases veidā bojā mata sakni. Šo procesu sauc par selektīvo termolīzi. Bojātais mats vairs nespēj augt un 1–2 nedēļu laikā atmirst un izkrīt. Jāatceras, ka lāzers iedarbojas tikai uz to apmatojumu, kas atrodas t.s. aktīvās augšanas fāzē, un tādi ir aptuveni 10–20% no visiem matiem.