Lightsheer Duet lāzers

Pieteikties procedūrai

Lightsheer duet ir jaunākās paaudzes diožu lāzers, ko pasaulē uzskata par zelta standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. 

Tā divi (mazais un lielais) uzgaļi atļauj apstrādāt jebkuru sejas un ķermeņa zonu ātrāk. Mazākais uzgalis īpaši piemērots grūti pieejamām zonām, piemēram, bikini, sejas epilēšanai, bet lielākiem ādas laukumiem lieto lielāko uzgali. Ar lielo uzgali apstrādājot tik lielus laukumus kā kājas visā garumā un muguru, ievērojami samazinās procedūras laiks no 30–40 min. uz 15–20 min.

Veicot procedūru, atsāpināšana nav nepieciešama, jo lāzera uzgalī ir iestrādāta pašatdzesēšanas sistēma. 

Pielietojot lielāko uzgali, procedūras laikā nav nepieciešams kontakta gēls, jo uzgalis ietver vakuumsistēmu, kas garantē uzgaļa piekļaušanos apstrādājamai zonai. Vakuumsistēma nodrošina arī dziļāku lāzerstara iekļūšanu ādā, līdz ar to palielinās enerģijas absorbcija un matu folikulu iznīcināšana notiek efektīvāk. Turklāt procedūra ir mazsāpīgāka, jo vakuumspiediena ietekmē karstuma impulsu slāpē. 

Šī lāzersistēma atļauj individuāli piemērot katram cilvēkam nepieciešamo lāzerenerģijas režīmu, pirms procedūras ievadot datus par pacienta ādas fototipu, matu krāsu un struktūru, iespējams arī mainīt lāzera impulsa intensitāti, vakuuma stiprumu u.c. parametrus.

 

Jāatceras, ka lāzers iedarbojas tikai uz to apmatojumu, kas atrodas t.s. aktīvās augšanas fāzē, un tādi ir aptuveni 10–20% no visiem matiem.