Ķermeņa masāžas

Pieteikties procedūrai

 

Liposāža ir manuāla, neinvazīva masāža, alternatīva tādām metodikām kā liposakcija, ķermeņa konturings, anti age un detoksikācija. Masāža tiek veikta augšējai (rokas, padušu daļa, mugura, vēders) vai apakšējai (vēders, gurni, dibena daļa, kājas) ķermeņa daļai Liposāžas masāžu izstrādāja Čarls Vitsijs II (ASV), lai maksimāli ātri un droši zaudētu ķermeņa svaru. Šīs jaunās metodikas galvenā iedarbības funkcija ir taukaudu apjoma samazināšana un limfas atteces uzlabošana, kā rezultātā tiek samazināts ķermeņa problēmzonu apkārtmērs un celulīts.

Galarezultāts - ķermeņa svara un apjoma zudums apvienojumā ar organisma detoksikāciju. Liposāža ļauj iedarboties lokāli un individuāli uz katru apstrādājamo ķermeņa daļu, kas nav iespējams, izmantojot aparātu.
Masāžas iedarbība ir dziļa, bet nav agresīva. Liposāžas masāžas laikā pielieto profesionālos ķermeņa kopšanas līdzekļus un to var apvienot ar jebkuru citu ķermeņa kopšanas procedūru un kombinēt ar ietīšanas procedūrām. To iesaka veikt 2 reizes nedēļā kursā no 10 – 15 reizēm.

Metodikas pamatā ir unikāla limfodrenāža, miofasciālās tehnikas un masāžas, piemēram, dziļa glaudīšana, ādas velšana, dziļa mīcīšana, perkusija, uzspiešana.

Skulpturālā masāža no citām masāžām atšķiras ar selektīvu iedarbību uz atsevišķiem ķermeņa audiem. Ņemot vērā organisma tā brīža fizioloģiskos procesus, tiek panākts vēlamais rezultāts figūras koriģēšanai.

Metode sevī ietver 2 programmas. Pirmā veic apjoma palielināšanu 2 - 2,5 cm konkrētās ķermeņa vietās un tonizāciju. Otrā- apjomu samazina 3 - 3,5 cm. Samazināšanas efektu var sasniegt 10. – 14. dienā pēc pēdējās procedūras, bet apjoma palielināšanas efektu  2. – 5. dienā. Masāža ievērojami samazina arī celulītu.Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, masāža jāuzsāk noteiktā laikā, jāveic regulāri un jāievēro daži nosacījumi, piemēram, nedrīkst lietot kontraceptīvos līdzekļus (tie izmaina hormonālo līmeni) utt.

Labāka efekta sasniegšanai šo masāžu var apvienot ar THALASSO terapiju - jūras augu kosmētisko līdzekļu aplikācijām, veicinot novājēšanu, limfodrenāžu, detoksikāciju (palīdz izspiest no audiem lieko šķidrumu un šlakvielas), remineralizāciju (atsvaidzina, mitrina audus), stimulē šūnu vielmaiņu (saistaudu šūnās producējas pilnvērtīgas kolagēna un elastīna šķiedras – uzlabojas audu elastība, bet tauku šūnās noris lipolīzes procesi – samazinās slāņa uzkrājumi).