GMT SPA procedūra

Pieteikties procedūrai

Dzīve ir skaista un dinamiska, tajā kā krellēs virknējas ikdiena, stress, ģimene, sasniegumi, draugi un daudz citu lietu, kas prasa no Tevis lielu atdevi. Lai nepazaudētu savi, ir nepieciešams ar sevi satikties atkal un atkal no jauna. Šāda satikšanās ar sevi ir GMT Beauty Body Concept SPA procedūras.

Tās nav vienkāršas SPA procedūras. Tajās Tu atgriezies pie sevis – attīrās un atjaunojas Tavs ķermenis un gars. Tu jūti kā dienas smagums pazūd no Taviem pleciem, ienāk rimts miers caur pēdu pirkstgaliem, atkāpjas sasprindzinājums mugurā un domas it kā pašas no sevis sakārtojas. Tu jūti sevi. Šī sajūta ir tik laba, jo satiec labāko draudzeni - pati sevi. Un Tu zini – „Es esmu skaista!”

GMT Beauty Body Concept SPA procedūru sērija ietver vairākus SPA rituālus  figūras korekcijai:

Rozes atgriešanās rituāls - atgriešanās pie sevis ar sāls, aļģu un eļļas ķermeņa attīrīšanu. Ieteicama svara samazināšanai, ādas stāvokļa uzlabošanai, tūskas un celulīta mazināšanai. Procedūra ietver masāžu ar sāls, aļģu un eļļas maisījumu, termo – siltuma procedūru ar infrasarkano segu un relaksējošu galvas masāžu.

Atjaunošanās rituāls – ķermeņa un gara atjaunošana un jaunu spēku iegūšana turpmākiem sasniegumiem. Ieteicama ādas tonusa atjaunošanai, limfas atteces uzlabošanai un figūras korekcijai. Procedūra ietver ķermeņa masāžu ar trīskāršas iedarbības skrubi, problēmzonu apstrādi ar aktīvām vielām, vispārēju ķermeņa masāžu ar īpaši izvēlētu eļļu maisījumu, termo – siltuma procedūru ar infrasarkano segu un plastificējošu masku sejai, kaklam un dekoltē zonai.

Atbrīvošanās rituāls – muguras atraisīšana no uzkrātās spriedzes un miera ieplūšana kājās un pēdās. Ieteicama relaksācijai un noguruma mazināšanai, problemātiskas ādas kopšanai, limfas atteces uzlabošanai. Procedūra ietver ķermeņa attīrīšanu ar trīskāršas iedarbības skrubi, ķermeņa aplikāciju ar aļģu masku, termo – siltuma procedūru ar infrasarkano segu, relaksējošu muguras masāžu ar īpaši izvēlētu eļļu maisījumu, relaksējošu kāju un pēdu masāžu.

Līdzsvara atgūšana - sastapt sevī uguns enerģiju un ūdens spēku, aktīvu ikdienu un veldzējošu mieru, iepazīt sevī dienu un nakti, un visbeidzot iegūt līdzsvaru. Ieyeicama noguruma mazināšanai, ādas atjaunošanai un ķermeņa aprišu uzlabošanai. Procedūra ietver masāžu ar trīskāršas iedarbības skrubi, problēmzonu apstrādi ar aktīvām vielām, ķermeņa aplikāciju ar aļģu masku, termo – siltuma procedūru ar infrasarkano segu, relaksējošu muguras masāžu ar īpaši izvēlētu eļļu maisījumu, relaksējošu galvas un sejas masāžu. 

Lai paildzinātu SPA procedūras ieguvumus, Tu vari tās turpināt mājās, izmantojot GMT Beauty Body Concept ķermeņa kopšanas produktus. Tavs ķermeņa kopšanas speciālists, ņemot vērā Tavu individualitāti, ieteiks tieši Tev visatbilstošākās skaistumkopšanas procedūras un produktus.

GMT Beauty Body Concept ir plaša skaistumkopšanas formula, kurā ir apkopota 15 gadus uzkrāta skaistumkopšanas ekspertu pieredze un jaunāko zinātnisko atklājumu vērtīgākās atziņas, kā rezultātā tika izstrādāta Body Concept diagnostika, skaistumkopšanas produkti un procedūras. Izmantojot šādu vienotu skaistumkopšanas pieeju, ir iespējams sasniegt ievērojamus rezultātus nekā tad, ja skaistumkopšanas problēmas risina, neņemot vērā katras individualitāti vai pieejot skaistumkopšanai fragmentāri.

 

Ikviena sieviete ir skaista, ja tā ir vesela, kopta un garīgi bagāta. Tu esi skaista!