Notikumi

09.10.2017

Skaistuma klīnika "4. Dimensija" papildina estētiskās medicīnas iekārtu klāstu

Skaistuma klīnika "4. Dimensija" papildina estētiskās medicīnas iekārtu klāstu, lai saviem klientiem piedāvātu visplašākās izvēles iespējas! Ar LUTRONIC INFINI iekārtu iespējams veikt mazinvazīvu 3D procedūru ar augstas intensitātes fokusētu radiofrekfences enerģiju, sniedzot efektīvus rezultātus sejas, kakla un dekolte zonas liftingā, samazina krunciņas ap acīm un mutes rajonā, likvidē nelielas rētas, tostarp tās, kas veidojušās dēļ aknes. 

Lasīt vairāk >>

20.06.2017

"Veselības centrs 4" godina savus darbiniekus Medicīnas darbinieku dienā

Ik gadu jūnija trešajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, kas izvēlēta brīnišķīgā laikā, kad dabā viss zied un smaržo. Nekas nav cilvēkam dārgāks par veselību. To nevar iegūt ne par kādu naudu, ne laba vēlējumiem. Tā ir katra paša vērtība, bet lielā mērā atrodas mediķu rokās. Pacientam ir svarīga medicīnas darbinieka attieksme pret viņu, tāpēc medicīnas darbiniekiem jābūt ne tikai augstas raudzes profesionāļiem, bet arī sirdsgudriem, apveltītiem ar spēju līdzi just, atbalstīt un saprast pacientu. 

Lasīt vairāk >>

09.06.2017

Arī šogad SIA "Veselības centrs 4" saglabā līdera pozīciju uzņēmumu Reputācijas Topa grupā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi"

Aldara muzejā svinīgā “Uzņēmumu Reputācijas Topa 2017”* apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti uzņēmumi un uzņēmuma vadītāji ar augstāko reputāciju. “Uzņēmumu Reputācijas Topa” sadaļā "Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi" jau otro gadu 1. vietu ieguva SIA “Veselības centrs 4” (VC4)

 

Lasīt vairāk >>

13.04.2017

4.Dimensijas speciālisti praktiskajās apmācībās apgūst UltraShape Power!

3.aprīlī, skaistuma klīnikā "4.Dimensija" notika apmācības Latvijā pirmajai un vienīgajai ultraskaņas ierīcei Ultra Shape Power no ražotāja "Syneron&Candela".

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus notikumus