Notikumi

06.11.2017

VC4 Diagnostikas dienests saņem ISO 9001: 2015 kvalitātes sertifikātu

2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. 

Lasīt vairāk >>

19.10.2017

Dermatologi kopā ar klīnisko speciālisti no Lielbritānijas uzlabo prasmes

Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā "4.Dimensija" dermatologi kopā ar klīnisko speciālisti no Lielbritānijas Ann Wild uzlabo prasmes, strādājot ar ražotāja "Lumenis" lāzeriekārtu M22. 

Lasīt vairāk >>

09.10.2017

Skaistuma klīnika "4. Dimensija" papildina estētiskās medicīnas iekārtu klāstu

Skaistuma klīnika "4. Dimensija" papildina estētiskās medicīnas iekārtu klāstu, lai saviem klientiem piedāvātu visplašākās izvēles iespējas! Ar LUTRONIC INFINI iekārtu iespējams veikt mazinvazīvu 3D procedūru ar augstas intensitātes fokusētu radiofrekfences enerģiju, sniedzot efektīvus rezultātus sejas, kakla un dekolte zonas liftingā, samazina krunciņas ap acīm un mutes rajonā, likvidē nelielas rētas, tostarp tās, kas veidojušās dēļ aknes. 

Lasīt vairāk >>

29.09.2017

speciālisti iepazīstas ar jauno multifunkcionālo iekārtu no ražotāja "Alma" - "Accent Prime"

Veselības centrs 4 Skaistuma klīnika "4. Dimensija" šī piektdiena ir īpaša, jo speciālisti iepazīstas ar jauno, Baltijas valstīs vienīgo ar pilnas komplektācijas uzgaļiem un aplikatoriem aprīkoto, multifunkcionālo iekārtu no ražotāja "Alma" - "Accent Prime".

Lasīt vairāk >>

Lasīt vecākus notikumus