ETWO

Pieteikties procedūrai

Eksluzīva jaunākās paaudzes multifunkcionālā estētiskās medicīnas ELOS  tehnoloģijas iekārta - eTwo apvieno divus unikālus Sublime & Sublative aplikatorus visaptverošai sejas un ķermeņa ādas atjaunošanai un izskata uzlabošanai.

Sublime sevī ietver bi-polāro radiofrekvenču enerģiju un infrasarkano gaismu - iedarbojoties uz dziļākajiem dermas slāņiem un tos uzsildot, saudzējoši un efektīvi tiek stimulēta jauna kolagēna un elastīna veidošanās, kā rezultātā uzlabojas sejas ovāls, apstrādājot sejas laterālās zonas, izlīdzinās krunciņas mutes un acu rajonā.

Sublative aplikātors ietver bi-polāro radiofrekvenču tehnoloģiju un frakcionēti atjauno ādu trīs dažādos dziļumos. Tā ir plastiskai ķirurģijai līdzvērtīga procedūra, taču daudz saudzējošāka. Procedūras laikā radiofrekvences enerģija ādā nokļūst simtiem tievu kūlīšu veidā. Kā rezultātā ādā veidojas mikroskopiskas tikpat kā neredzamas zonas, kurās sākas jaunu šūnu, kolagēna un elastīna veidošanās. To pielieto ādas toņa un svaiguma uzlabošanai, poru sašaurināšanai un izlīdzināšanai, dažādu pigmentu likvidēšanai, ādas atjaunošanai, novecošanās pazīmju novēršanai un grumbu izlīdzināšanai uz sejas, kakla, rokām un krūtīm, dažādas izcelsmes rētu (postaknes), tai skaitā striju samazināšanai. Pateicoties otram mazākajam uzgalim, iespējams saudzējoši apstrādāt acu zonu, līdz ar to pacelt noslīdējušus plakstiņus, mazināt maisiņus zem acīm, ko līdz šim varēja veikt tikai ar ķirurģiskām metodēm!