Estētiskā lāzerterapija

Estētiskā lāzerterapija, ko plaši lieto dermatoloģijā un estētiskajā medicīnā ir viens no jaunākajiem zinātniskiem sasniegumiem. Modernās lāzersistēmas ir kļuvušas jūtami precīzākas un selektīvākas, nodrošinot labākus ārstēšanās rezultātus un drošības līmeni, kas agrāk nebija pieejams.

 

Lāzerterapijai ir īpašas priekšrocības estētiskajā medicīnā, jo lāzeraparatūra sniedz iespēju risināt estētiskās problēmas un tās novērst ar minimāliem vai tikpat kā bez kosmētiskiem defektiem. Lāzeri savstarpēji atšķiras ar tehniskajiem parametriem: staru viļņu garumu, jaudu, darbības režīmu ldz ar to ir atšķirīgi iedarbības veidi. Lāzeriem piemīt unikāla spēja producēt vienu specifisku gaismas krāsu (viļņu garumu), ko var piemērot pēc stipruma un iedarbības ilguma individuāli katram pacientam. Šis noteiktais lāzera stars iedarbojas ādā tikai uz to defektu, no kura vēlas atbrīvoties, neietekmējot un nebojājot apkārtējo ādu vai pārējo organismu. Nepamatotas ir bailes, ka lāzeri, kurus lieto dermatoloģijā var nelabvēlīgi iedarboties vai atstāt negatīvu ietekmi uz cilvēka organismu, piemēram, redzi, dzirdi vai dzimumtieksmi. Šiem lāzeriem nepiemīt īpašība apstarot vai kā citādi ietekmēt cilvēka organismu.

 

Risināmo problēmu spektrs:

 

  • Ādas labdabīgo jaunveidojumu (dzimumzīmju, papilomu, fibromu, u.c.) izmeklēšana ar siaskopu un diagnostisku biopsiju, kā arī to ķirurģiska likvidēšana ar Co2 vai Erbija (BURANE) lāzeriem.
  • Rētu korekcija visās ķermeņa un galvas zonās ar Co2 (tai skaitā frakcionēto Lumenis UltraPulse lāzeru), infrasarkano FRAXEL re-store 1550nm, Erbija (BURANE) lāzeriem un IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22) gaismas iekārtu un injekcijām.
  • Asinsvadu veidojumu, paplašinātu kapilāru (uz ķermeņa un sejas) un pastāvīga apsārtuma likvidācija ar Nd:YAG 1064nm lāzera un IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22) gaismas  iekārtām.
  • Iekaisīgu akne izsitumu papildus ārstēšana ar ķīmisku jaunās paaudzes pīlingu un IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22) gaismas iekārtu.
  • Tetovējumu un permanentā make-up likvidācija ar Q-Swich (Sinon ruby) rubīna lāzeri.
  • Pigmentācijas problēmu korekcija ar Q-Swich (Sinon ruby) rubīna lāzeri, IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22), FRAXEL re-store, ķīmisko pīlingu un specializētu ārstniecisko kosmētiku.
  • Sejas, kakla, dekoltē zonas kompleksa rejuvenācija: ādas krāsas un tonusa un struktūras atjaunošana, ādas pievilkšana vai liftings, krunciņu un lielāku grumbu korekcijas, paplašinātu poru savilkšana, pielietojot IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22) terapiju, frakcionēto lāzerplastiku (FRAXEL re-store, Lumenis UltraPulss CO2), hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju injekcijas un ārstniecisko atjaunošo ķīmisko pīlingu.
  • Ieaugušu matiņu likvidēšana ar Aleksandrīta (Arion), diodes LIGHTSHEER DUET un Q-Swich (Sinon ruby) rubīna lāzeriem.
  • Liekā apmatojuma likvidēšana ar Aleksandrīta (Arion), diodes LIGHTSHEER DUET lāzeri un IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22) fotoepilācijas iekārtām.
  • Striju korekcija ar vairāku tehnoloģiju kompleksu iedarbību: IPL (Quantum Lumenis, Lumenis M22), frakcionētā lāzerplastika, ķīmiska audu ablācija, radiofrekvence (Syneron Candela eTwo), vakummasāža.