Diagnostika

Pieteikties procedūrai

 

Lai uzsāktu problemātiskas - taukainas vai sausas ādas ārstēšanu vai izvēlētos piemērotākos ādu kopjošos līdzekļus un  procedūras, nepieciešama precīza ādas diagnostika.

Tagad skaistuma klīnikā 4. Dimensija pieejama inovatīva diagnostikas iekārta- 3 D Life Vi, ar kuras palīdzību iespējams veikt ne tikai plaša spektra sejas un ķermeņa ādas diagnostiku ārstnieciskā un kosmētiskā nolūkā, bet arī veikt attēla 3 D modelēšanu. Klients datorā vizuāli var redzēt iespējamās izmaiņas pēc kādu manipulāciju veikšanas. Tāpēc šī diagnostika ir īpaši piemērota klientiem, kuri perspektīvā domā par lāzerplastikas, injekciju, filleru, mezoterapijas un citu invazīvu procedūru veikšanu. Šī tehnoloģiju pasaulē ir lielisks palīgs plastikas ķirurgiem, lai pirms operācijas precīzi uzmodelētu vēlamās sejas un ķermeņa formas.

Izmantojot trīsdimensiju (3D) attēlveidošanas sistēmu no vairākiem skatu punktiem tiek nofotografēta seja vai kāda ķermeņa daļa un iegūts augstas kvalitātes 3 D attēls. Pēc tam ar speciālu programmu palīdzību iespējams apstrādāt un izanalizēt iegūtos datus, palielinājumā aplūkojot atsevišķus ādas laukumus. Tehnoloģija automātiski pēc attiecīgas gradācijas skalas iezīmē problemātiskās/ bojātās vietas un ļoti precīzi uzrāda sejas ovāla stāvokli/ noslīdējumu, sejas formu/asimetriju, ļauj noteikt grumbu/ striju daudzumu un izpētīt to dziļumu, celulīta pakāpi, asins kapilāru un zemādas kolagēna stāvokli, pigmentāciju, saules (UV staru) bojājumus, turklāt ne tikai ar aci redzamos, bet arī zemādas neredzamos bojājumus. Klients var iegūt ticamas ziņas par savu ādas stāvokli, ādas tipu, taukainības pakāpi, ādas porainību utt.. Dati elektroniski tiek saglabāti un pēc attiecīgu manipulāciju veikšanas salīdzināti. Turklāt tehnoloģija garantē attēlu sakritību, veicot atkārtotu diagnostiku.