CO2 frakcionētais lāzers

Pieteikties procedūrai

Ar jaunākās paaudzes ķirurģiskā ultrapulsējošā CO2 frakcionētā lāzera* palīdzību procedūras laikā, izmantojot speciālu skeneri, ar augstu precizitāti iespējams apstrādāt pat nelielus ādas laukumus. Jaunā tehnoloģija būtiski atšķiras no visām pārējām, jo lāzera iedarbības dziļumu un jaudu var mainīt atkarībā no ādas tipa un problēmas rakstura. Atšķirībā no citiem klasiskajiem ablatīvajiem lāzeriem, frakcionēto iedarbība ir punktveida, līdz ar to atkopšanās laiks pēc terapijas ir daudz īsāks. Pēc brūcīšu sadzīšanas āda sāk atjaunoties un ražot jaunu kolagēnu, kas turpinās vēl sešus mēnešus pēc procedūras.

Lāzerprocedūras veic jebkurā ķermeņa daļā, ieskaitot acu plakstiņu zonu, pielietojot vietējo anestēziju. Āda atjaunojas bez vizuāli pamanāmām pēdām. Procedūrai nav vecuma ierobežojumi un pēc tās nav nepieciešams lietot pretsāpju līdzekļus.

Pirms ādas veidojumu likvidēšanas tos izmeklē ar pasaules standarta digitālo dermaskopu.

CO2 frakcionēto lāzerterapiju pielieto:

  • Dažādu labvēlīgu ādas jaunveidojumu (dzimumzīmes, fibromas, papillomas, kārpas u.c.) likvidēšanai.
  • Sejas ādas atjaunošanai – smalku/vidēji izteiktu grumbu samazināšanai un ādas izlīdzināšanai, arī tajās vietās, kur sejas plastiskā ķirurģija ir mazefektīva vai neiespējama. Vienlaikus lāzerprocedūra rada liftinga efektu. 
  • Rētu koriģēšanai un pigmentācijas likvidēšanai.

* Šis lāzers pieejams VC4 Juglas klīnkā (Brīvības bulvārī 410, 5. stāvā, Rīgā, tālr. 67136282, 29330086)