Aparātkosmetoloģija

Pieteikties procedūrai

 

Efektīvākam risinājumam procedūru laikā pielieto aparāttehnoloģijas.

Mezoporācijas laikā, pielietojot mesoestetic kosmētiskos līdzekļus un inovatīvu medicīnas iekārtu, kas aprīkota ar TMT (Transcutaneous Mesodermic Therapy) sistēmu, ar elektrisko impulsu palīdzību ādā tiek ievadīts „jaunības kokteilis”. Ar mehāniskas iedarbības palīdzību aktīvās vielas tiek nogādātas šūnās tieši tur, kur tas nepieciešams. To panāk ar īsiem elektriskiem impulsiem, uz sekundes simtdaļām radot elektrisko lauku, kas atver ādā īpašus ūdens kanālus, pa kuriem aktīvās vielas var ievadīt lielākos daudzumos un dziļāk nekā ar citām tehnoloģijām. Procedūru noslēgumā tiek uzklāta atjaunojoša maska, kas veicina visu aktīvo vielu iedarbību un nomierina ādu. Šī metode ļauj koriģēt daudzas estētiskās problēmas: krunkas, akne un postakne, ādas vecuma izmaiņas, ādas tonusa un elastības zaudēšana. Mezoporācijas palīdz cīnīties ar ķirurģiskas iejaukšanās estētiskajām sekām, hiperpigmentāciju.

Šī ir efektīva procedūra ātra rezultāta iegūšanai, tomēr viena procedūra dos tikai īslaicīgu efektu. Lai iegūtais rezultāts būtu noturīgs, jāveic procedūru kurss.

ALMA Lasers Harmony®XL iekārta paver iespēju risināt visa veida dermatoloģiskas un estētiskas problēmas mūsdienīgi - delikāti un ar lielāku efektivitāti. Šīs tehnoloģijas „ģimenes” platformā kompakti apvienotas vairākas programmas un vairāk kā desmit pēc darbības intensitātes regulējamas tehnoloģijas. Citas, arī jaunākās mūsdienu iekārtas nav tik selektīvas un adaptētas, lai vienu ādas laukumu apstrādātu ar vairākām lāzertehnoloģijām un citiem fizikālajiem faktoriem, piemēram, radiofrekvenci (RF), ultraskaņu (US) vienlaicīgi.

 Šī tehnoloģija, taupot laiku un paaugstinot efektivitāti, dod iespēju viena seansa laikā risināt multiplas problēmas, atbilstoši katra klienta risināmai problēmai un zonai, kur tiek veikta procedūra. Turklāt blakus efektu intensitāte nesummējas, veicot vienlaicīgi vairākas procedūras. Piemēram, ALMA Lasers Harmony®XL tehnoloģija pieļauj vienlaicīgi kombinēt lāzeri ar RF, lai panāktu ādas resursu aktivizēšanos. Īpaši unikāla ir iespēja uzreiz pēc lāzerprocedūras pielietot ultraskaņas porācijas terapiju. Piemēram, caur ādas mikroatverēm, pielietojot ultraskaņu, var ievadīt ar trombocītiem bagātinātu autologu plazmu (PRP*) un tādējādi aizvietot injekcijas. Šādu papildiespēju nepiedāvā neviena no šobrīd pasaulē pieejamām aprāttehnoloģijām. Savukārt, ārstējot pinnes ar lāzeri, paralēli iespējams veikt procedūras, kas novērš rētošanos vai mazina jau esošās aknes izraisītās sekas.

Radiofrekvences (RF) liftinga tehnoloģiju sekmīgi pielieto sejas, kakla un dekoltē zonas ādas nostiprināšanai, kā arī sejas ovāla korekcijai. Procedūras kontrolētā siltuma iedarbība izslēdz ādas virskārtas apdeguma iespēju.

Procedūra sniedz tūlītēju un attālinātu efektu. Tūlītējais efekts ir acīm redzams uzreiz pēc pirmās procedūras. Attālinātais efekts ir novērojams RF procedūru kursa laikā un izpaužas kā acīmredzama ādas grumbiņu samazināšanās, ādas toņa izlīdzināšanās, ādas tonusa, blīvuma un turgora uzlabošanās. Tādejādi RF liftinga procedūras risina veselu virkni estētisko problēmu tādu kā ādas elastības zudums, sejas ovāla atslābums – deformācija, raupja un bieza āda, nevienmērīgs ādas tonis.

GUINOT patentētas aprāttehnoloģijas procedūrās pielieto augstas frekvences strāvu ar skābekļa emulsiju, iubulto jonizāciju, drenāžu un stimulāciju. Jonizācijas laikā aktīvās sastāvdaļas dziļi iesūcas ādā, strādājot ar augstas frekvences strāvas elektrodu un skābekļa emulsiju ādai tiek sniegta antibakteriāla, nomierinoša iedarbība, kā arī tā tiek bagātināta ar skābekli. Procedūras tiek piemērotas katram ādas tipam individuāli.