Alma Soprano ICE

Pieteikties procedūrai

Alma Soprano ICE  lāzerepilācijas iekārta 2013. gadā ieguva Aesthetic Awards Zelta balvu (Soprano Pain Free Hair Removal) nominācijā- Gada estētiskās medicīnas tehnoloģija. * un tās efektivitāte ir klīniski pierādīta vairāk kā 6 gadu garumā.

Iekārtā apvienotas abas iepriekš pazīstamās (aleksandrīta- 755 nm un diodes- 810 nm) lāzeru tehnoloģijas. Tas ļauj procedūru veikt jebkurā gadalaikā, kā arī apstrādāt iesauļotu ādu. Droša apmatojuma likvidēšanas iespēja visiem ādas tipiem. Pierādīta efektivitāte arī gaišu un smalku matu epilācijā, izņemot sirmus matus.

 

Priekšrocības:

  • Iekārtas uzgaļi ir īpaši piemēroti apmatojuma likvidēšanai jutīgās un grūti aizsniedzamās vietās – nāsīs, uz deguna, uz ausu maliņām, ausīs, virslūpai, arī uz pirkstiem un citur.
  • Epilācijas sistēma darbojas ļoti ātri un efektīvi. Atsevišķos gadījumos, ja pacientam ir ļoti zems sāpju slieksnis, iespējams pagarināt procedūras laiku, samazinot jaudu.
  • Procedūra ir mazsāpīga, jo tās laikā ICETM tehnoloģija atdzesē ādas virsmu, novēršot apdeguma iespēju un sāpju sajūtu.

* http://www.aestheticsjournal.com/item/aesthetic-awards-2012-13