Alma Soprano ICE

Pieteikties procedūrai

Alma Soprano ICE  lāzerepilācijas iekārta 2013. gadā ieguva Aesthetic Awards Zelta balvu (Soprano Pain Free Hair Removal) nominācijā- Gada estētiskās medicīnas tehnoloģija. * un tās efektivitāte ir klīniski pierādīta vairāk kā 6 gadu garumā.

Iekārtā apvienotas abas iepriekš pazīstamās (aleksandrīta- 755 nm un diodes- 810 nm) lāzeru tehnoloģijas. Piemērots lielu laukumu  (kājas, rokas, vēders utt.) apstrādei, kā arī grūti pieejamām vietām un sejai. Iespējams veikt procedūru visiem ādas tipiem, arī sauļotai ādai. Uzgalī iestrādāta atvēsinoša sistēma. Piemērots tumšu, rudu, kā arī gaišu matu likvidēšanai. Vienā platformā apvienotie lāzeri ar diviem svarīgākajiem viļņu garumiem nodrošina perfektu rezultātu! Procedūru var veikt visa gada garumā visiem ādas tipiem – arī sauļotai ādai. Šī universālā epilācijas sistēma darbojas ļoti ātri – notiek vienlaidus ādas laukuma skenēšana.

 

Priekšrocības:

  • Iekārtas uzgaļi ir īpaši piemēroti apmatojuma likvidēšanai jutīgās un grūti aizsniedzamās vietās – nāsīs, uz deguna, uz ausu maliņām, ausīs, virslūpai, arī uz pirkstiem un citur.
  • Epilācijas sistēma darbojas ļoti ātri un efektīvi. Atsevišķos gadījumos, ja pacientam ir ļoti zems sāpju slieksnis, iespējams pagarināt procedūras laiku, samazinot jaudu.
  • Procedūra ir mazsāpīga, jo tās laikā ICETM tehnoloģija atdzesē ādas virsmu, novēršot apdeguma iespēju un sāpju sajūtu.

* http://www.aestheticsjournal.com/item/aesthetic-awards-2012-13